Четвер, 15 грудня 2016, 16:18

В суботу, 10.12.2016 року, в технікумі відбувся День відкритих дверей. Під час реєстрації потенційних абітурієнтів було продемонстровано виставку студентських здобутків, фото і відеоматеріали із  життя технікуму. Майбутні вступники мали можливість ознайомитися з матеріально – технічною базою навчального закладу, спілкуватися з адміністрацією та викладачами з питань вибору спеціальності, отримати детальну інформацію про умови та правила вступу у 2017 році.

Перед абітурієнтами виступили заступник директора з навчальної роботи Сарахман М.І., яка розповіла про історію нашого закладу, наголосила на престижності технікуму, перевагах, які  отримують студенти порівняно з іншими навчальними закладами. Секретар приймальної комісії Cувала Г.Я. ознайомила абітурієнтів з правилами прийому. Викладачі Петруняк Л.Б., Кіт Н.М., розказали про порядок здачі вступних екзаменів з української мови та математики.


Програма дня включала цікавий інтелектуальний квест. Майбутні вступники мали можливість ближче познайомитися з викладачами фахових дисциплін, побувати на мить «справжніми студентами». Викладачі технікуму провели з ними цікаві бесіди, запропонували відгадування  кросвордів, загадок, тестових завдань, ігор тощо. Найактивніші діти були відзначені та отримали невеличкі призи. Майбутній програміст-дівчина виграла приз – флешку. Радості не було меж. Така співпраця показала, що майбутні абітурієнти – це ерудовані, кмітливі та розумні діти, на яких влітку очікує Самбірський технікум економіки та інформатики!


Дякуємо, що завітали до нас! Запрошуємо в другу суботу березня 2017 року в гості! Буде не менш цікаво!

Педагогічний колектив технікуму


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284596