Вівторок, 07 лютого 2017, 11:35

У своїй діяльності державна служба зайнятості України сприяє працевлаштуванню й підвищенню рівня конкурентоспроможності на ринку праці молоді, адже представники цієї категорії громадян не мають достатнього професійного досвіду, відповідних практичних умінь та навичок, які б гарантували їм підходяще робоче місце.

Тому, нещодавно в Самбірському міськрайонному  центрі зайнятості  студенти випускних груп Самбірського технікуму економіки та інформатики разом з фахівцем сприяння працевлаштуванню Затварською М.С. та викладачем Соломчак Т.Я. зустрілись з фахівцями державної служби зайнятості.


Начальник відділу активної підтримки безробітних Кузьміч Т.С. ознайомила з основними напрямами  діяльності служби, виокремила перелік професій, які користуються попитом у роботодавців, розповіла про стан місцевого ринку праці.

Надала інформацію присутнім про особливості працевлаштування молоді, перепони, з якими вони можуть зустрітись при пошуку роботи, джерела вакансій, акцентуючи їхню увагу на веб-ресурсах державної служби зайнятості.


Найбільше студентів зацікавили новинки Державної служби зайнятості: відео резюме, відеопрезентації вакансій підприємств і організацій, онлайн-співбесіди. Варто зазначити, що  розпочав свою роботу новий сервіс “електронна черга для реєстрації безробітних”. 

Студенти спільно з інженером-програмістом СМРЦЗ  взяли участь у процесі створення відеорезюме та здійснили перегляд відеопрезентацій вакансій підприємств.


Особливо популярним серед відвідувачів, за словами представників центру зайнятості, є сектор самостійного пошуку роботи, де кожен охочий за 

допомогою інформаційних стендів та татч-скрінів, використовуючи найбільшу в країні базу вакансій, може отримати інформацію не тільки в межах рідного міста, але  і в інших населених пунктах України. Шляхом використання інтернет-порталу “ТРУД” можна ознайомитися з актуальними вакансіями на ринку праці та отримати вичерпну інформацію про організації, які їх пропонують.

Кожний учасник зустрічі отримав корисні інформаційні буклети з техніки пошуку роботи та побудови власної професійної кар’єри.

Тематичне спрямування та змістові аспекти даного заходу були спрямовані на розширення уявлення молоді про можливості реалізації власного професійного потенціалу та особистих амбіцій в умовах ринку праці, визначення шляхів подолання перешкод у процесі пошуку роботи.

Фахівець сприяння 

працевлаштуванню випускників

Затварська М.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284150