П'ятниця, 24 лютого 2017, 10:50

В період з 13.02 по 17.02.2017р. в технікумі проходив тиждень циклової комісії «Розробка програмного забезпечення». 

Метою проведення тижня комісії було стимулювання самоосвітньої, комунікативної, творчої компетенції студентів, розширення їх кругозору, формування інтересу до дисциплін та поглибленню знань, розвитку через гру інтересу до програмування та інформатики, читання додаткової літератури, розвитку логічного мислення, кмітливості, виховання чесності, доброзичливості під час проведення змагань, турнірів.

Викладачі комісії формують не тільки професійні якості фахівців, але й виховують патріота, активного громадянина України, навчають самостійності. Для цього наставники постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації як аудиторної,  так і поза аудиторної роботи.Результат такого пошуку – проведення тижнів циклової комісії, які вже стали традиційними.

Ось і в лютому цього року циклова комісія «Розробки програмного забезпечення» організувала і провела заходи професійного спрямування.

Програма тижня була насиченою і різноманітною:

Тематичні виховні години на тему: «Творці науки інформатики».

Конкурс студентських презентацій (учасники - студенти перших курсів).

Зустріч з випускниками-програмістами.

Конкурс творчих проектів junior developer.

«Перець програміста» - конкурс студентських газет та буклетів.

Олімпіада з програмування.

Олімпіада з інформатики для студентів економічних спеціальностей. 

Інтелектуальний турнір «Інформаційний калейдоскоп»

Skype- зустріч з професорсько-викладацьким складом факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету.

Підсумки проведення тижня циклової комісії та профорієнтаційної роботи, проведеної викладачами.

Тиждень циклової комісії «Розробка програмного забезпечення» розпочався в понеділок 13 лютого з конкурсу презентацій серед студентів І-их курсів на тему «Самбір. Минуле і сьогодення». Роботи, що брали участь в конкурсі були цікавими та змістовними.

Другим заходом цього ж дня була відкрита виховна година на тему: «Творці науки інформатики». Групи добре підготувалася, було використано масу матеріалу: вірші, відеофільми, і презентації  згідно тематики заняття.

У вівторок 14 лютого було проведено зустріч із представником компанії Microsoft в західному регіоні  Лосиком Назарієм.

Зустріч була проведена у колі професіонала IT-індустрії, студенти дізналися про новітні тренди, почули переваги та недоліки роботи у великих компанія та стартапах. Також ми поговорили про те, що треба знати та вміти, аби працевлаштуватись у велику компанію та за короткий термін досягти кар’єрного та професійного росту. Студенти з цікавістю  слухали, так як ці  знання обов’язково їм знадобляться в подальшому житті. 

Цього ж дня, після зустрічі, був проведений огляд індивідуальних проектів «junior developer» та конкурс студентських газет під назвою «Перець програміста».

Огляд індивідуальних проектів «junior developer» показав високий рівень наших студентів. Серед індивідуальних проектів були web-сайти, флеш-анімації, відео – роботи, різноманітні програмні додатки та інші. Роботи були виконані на професійному рівні, тому визначити переможців було вкрай важко. 

Також було організовано конкурс студентських газет під назвою «Перець програміста». До оформлення інформаційних газет були залучені студенти всіх курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Де вони спробували себе в ролі журналістів, дизайнерів та редакторів. 


Не менш насиченою і цікавою була програма наступного дня. Проведено дві олімпіади з програмування для студентів відділення «Розробка програмного забезпечення» та з інформатики для студентів економічних спеціальностей, де перемогу здобували найкращі студенту технікуму.

Відкрив олімпіаду вітальним словом голова циклової комісії розробки програмного забезпечення Юзефович І.М., який побажав усім добрих результатів, упевненості у своїх знаннях та максимального розкриття талантів.


Також відбулася студентська конференція, модератором якої був випускник нашого відділення Рачок Віталій.  


Однією із складових тижня був інтелектуальний турнір «Інформаційний калейдоскоп». Учасники гри відповідали на питання з фундаментальних і спеціальних дисциплін, розгадували ребуси, презентували себе, як майбутніх фахівців. Під час турніру відбулася Skype – зустріч з професорсько-викладацьким складом факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету та нагородження переможців різних конкурсів та олімпіад. 


В останній день відбулися підсумки проведення тижня циклової комісії та профорієнтаційної роботи, проведеної викладачами, під час якої обговорювалися всі проведені заходи. 

Голова комісії Юзефович І.М. зауважив що робота тижня циклової комісії в черговий раз засвідчила про високу майстерність і професійність викладацького складу відділення та добру підготовку студентів. Такі заходи дають можливість  вдосконалювати  науково-методичний рівень та рівень педагогічної майстерності викладачів, дозволяють вносити цікаві заходи та інноваційні технології до навчально-виховного  процесу,  вдосконалювати організаційні здібності студентів. Нетрадиційні технології навчання, активні методи, сприяють підвищенню рівня фахової  підготовки студентів, поглиблюють їх знання, розкривають кругозір та вдосконалюють особистість.

Організація тижня потребувала значної підготовчої роботи, ретельного відпрацювання сценаріїв і методик проведених заходів, визначення їх логічної послідовності, підготовки завдань до конкурсів, які відповідали б сучасним навчальним вимогам і були цікавими та  захоплюючими. А тому голова циклової комісії висловлює подяку всім учасникам за вдало організовані і проведені заходи професійного спрямування.


Голова циклової комісії розробки програмного забезпечення                                                                    І.М. ЮзефовичПошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284665