Неділя, 19 березня 2017, 18:47

Незабаром перед випускниками  шкіл постане переломний момент у їхньому звичному житті, доведеться змінювати дитинство на зрілість, прийняти нові правила, нові ритми, нові обличчя, визначитися з уподобаннями, пріоритетами та особистим шляхом.

Минулої суботи 11 березня 2017 року у Самбірському технікумі економіки та інформатики  відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів, які разом з батьками та друзями прийшли, аби дізнатися про умови вступу до технікуму, а також про студентське життя в його стінах. На цей захід були запрошені не тільки учні 9-11 класів, випускники ліцеїв міста Самбора та Самбірського району, але й Турківського, Мостиського та Ст.Самбірського районів, які цікавляться навчанням в нашому технікумі.

Під час програми заходу були проведені екскурсії та ознайомлення з навчальним корпусом нашого навчального закладу. Зі вступним словом до присутніх звернувся директор технікуму – М.М. Козловський. Він детально ознайомив гостей із тенденціями  розвитку освіти в Україні та напрямками діяльності нашого навчального закладу, акцентував увагу на плідній співпраці з ВНЗ Львова, Тернополя, Дрогобича тошо.

Заступник директора з навчальної роботи Сарахман М.І. ознайомила присутніх з особливостями організації навчального процесу в технікумі, розповіла про його відмінності та переваги.

Особливий інтерес в аудиторії викликала нестандартна форма проведення зустрічі. Гості були залучені до проведення економічного квесту, що проводився в різних аудиторіях викладачами технікуму. Така форма роботи активізувала дітей, вони мали змогу ознайомитись з навчальними аудиторіями, поспілкуватися безпосередньо з викладачами, взяти участь у цікавих конкурсах та вікторинах. Наприкінці зустрічі кращі діти мали змогу отримати цікаві призи, а найактивніші  у подарунок – USB флеш-накопичувачі.

 Викладачі закладу відмітили, що в цьому навчальному році технікум матиме можливість сподіватися на якісне студентське поповнення.

У ході проведення заходу відвідувачі ознайомились з умовами вступу у 2017 році, структурою вступних іспитів з української мови та математики, а також із специфікою навчання на кожній спеціальності. Голови  циклових комісій запропонували презентації, в яких було представлено  досвід навчання та виховання студентів в процесі здобуття обраного фаху. 

Учасники висловили побажання щодо організації подібних зустрічей принаймні двічі на рік. 

Шановні абітурієнти! Ми обіцяємо продовжити цю традицію і обов’язково будемо запрошувати Вас на наступні події. Якщо Вам не пощастило відвідати День відкритих дверей – не засмучуйтеся, слідкуйте за нашими новинами і не упустіть анонс наступного заходу!

До нових зустрічей!


Адміністрація технікуму та організатори заходу


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287961