Понеділок, 22 травня 2017, 16:58ВИШИВАНКА – символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності, любові, святковості, оберіг, одяг сили. Традиційно, починаючи з 2013, колектив технікуму та студентство в третій четвер травня одягають вишиванку, як символ нескореності, свободи та самоідентифікації українців. Цього року вишиванка була одягнута ще як знак підтримки й солідарності з кримськотатарським народом, із нагоди збігу проведення Дня вишиванки та траурної дати депортації кримських татар 18 травня 1944року. 
Тематичні розповіді про вишиванку, легенди, вірші, пісні та дефіле української вишиванки, що підготували студенти, залишили гарний настрій у присутніх, почуття свята та пам’ятні світлини цьогорічного дня.


Вишита сорочка, безумовно, зробить світ красивішим, проте, не змінить його докорінно і  не зробить за нас роботи, яку ми повинні зробити власноруч, бо єдина наша обраність –  обраність творити себе, свою долю, свій навчальний заклад та свою країну. Патріот сьогодні це не тільки людина, в якої вишита сорочка і гучний голос, щоб кричати «Слава Україні», патріот це той, хто любить свою країну всім серцем, навіть тоді, коли це і не модно.

Дякуємо благодійному фонду Андрія Лопушанського за подарунковий сертифікат на одноденний відпочинок в СПА комплекс м.Хирів студентам СТЕТІ за участь в Дні вишиванки.


Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Герговська


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950464