П'ятниця, 26 травня 2017, 17:13

У житті кожного підлітка настає час прийняття важливого рішення: продовжити навчання в школі чи зробити вибір на користь фахової освіти та вступити до технікуму. Більшість не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що має певні стереотипи щодо цих навчальних закладів та малу поінформованість про навчальний процес. Хоча здобуття атестату в технікумі має велику кількість переваг, які допоможуть вам обрати оптимальний шлях до вищої освіти.
Однією з найголовніших переваг є те, що учні в технікумі мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, що залишаються вчитися в школі. Студенти технікуму раніше отримують атестат про повну середню освіту, а після випуску вступають на 2-й чи 3-й курс університету без складання ЗНО! А отже, фактично полегшують собі вступ до вишу, економлячи при цьому цілий рік життя.


Зважайте й на те, що технікум готує фахівців за конкретними напрямами, в той час як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту. Обравши омріяний фах, студент матиме більше можливостей займатися профільною науковою діяльністю. 
Навчання в Самбірському технікумі економіки та інформатики – це престижні спеціальності та сучасні навчальні програми, адаптовані до реальних вимог ринку праці. Технікум готує фахівців за спеціальностями (спеціалізаціями): «Економіка» (економіка підприємства), «Економіка» (прикладна статистика), «Підприємсництво, торгівля і біржова діяльність» (комерційна діяльність), «Інженерія програмного забезпечення» (розробка програмного забезпечення). Випускники технікуму отримують добрі умови для майбутнього працевлаштування.І приємний бонус для школярів – початок справжнього студентського життя на два роки раніше, ніж у однолітків: нові друзі та захоплення, численні туристичні подорожі Україною і за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі, гуртки та секції, здорове молодіжне середовище, що позитивно впливає на соціалізацію та розвиток творчих здібностей.


Ви все ще в роздумах, чи варто залишати школу після 9-го класу? Приходьте до Самбірського технікуму економіки та інформатики, дізнайтесь більше про переваги вступу до технікуму, отримайте фахову консультацію з української мови та математики! Двері технікуму відкриті завжди! Чекаємо на вас! 

Самбірський технікум економіки та інформатики


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248123