Субота, 23 вересня 2017, 16:26

Днями представники Самбірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області провели “День інформування” для студентів технікуму.
Начальник відділу обслуговування громадян (Яджак М.І.) ознайомила присутніх з основними напрямками пенсійної реформи, умовами добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.
Наголосила, що складовою частиною пенсійної реформи є обов'язкове осучаснення пенсій, тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати з якої сплачуються внески (спеціального показника, що використовується при обчисленні пенсій).

Заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронної реєстрації та захисту інформації (Присуцький Р.Р. ) звернув увагу на нові

 можливості та послуги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Зокрема, відтепер кожен зможе записатись на прийом до спеціалістів Фонду у зручний час, відслідковувати стан персоніфікованої картки, правильність і повноту інформації, яку подає роботодавець, ознайомитись із розміром та складовими своєї пенсії.

Пенсійники запропонували присутнім зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України та продемонстрували процес реєстрації на електронному ресурсі.
Довідково: з початку року кількість користувачів веб-порталу Пенсійного фонду України у Львівській області збільшилась на 78 % і складає понад 40 тис. осіб.

Фахівець сприяння 
працевлаштуванню випускників технікуму
Затварська М.С.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286428