Вівторок, 10 жовтня 2017, 09:23


"Дні кар’єри ЄС" є складовою великого інформаційного проекту Представництва ЄС в Україні " ЄС: вибір молодого покоління України".
5 жовтня у м.Лева студенти випускних груп Самбірського технікуму економіки та інформатики спільно з фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників Затварською М. стали учасниками європейського заходу “EU Career Day”.В рамках Дня кар’єри, у приміщенні ЛНУ ім.І.Франка першим етапом було організовано Дискусійний клуб на тему: "Чи є місце молоді України у Європейському просторі?". На ці та багато інших питань шукали відповіді учасники дискусії, зокрема і студентка 45-П Баранова С.
Кожен відвідувач мав змогу ознайомитись з інформацією про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі; отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій. Третій етап – проведення навчальних тренінгів на тему: “Кар’єра та турбота про майбутнє молоді у європейській компанії”.


Ця зустріч ще раз підтвердила той факт, що у молоді є дуже багато можливостей, але головне - це бажання вчитись та працювати.
Адже, якість освіти великою мірою залежить від особистісного прагнення до саморозвитку і використання тих можливостей, які знаходяться зовсім поруч.

Фахівець сприяння
працевлаштуванню випускників
Затварська М.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289435