П'ятниця, 13 жовтня 2017, 10:47

30 вересня – у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек.
У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря інформувати та освічувати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації.З цієї нагоди у світлиці технікуму бібліотекарями Ляшук С.І. та Сидір Л.О. була оформлена розгорнута книжково-пізнавальна виставка «Бібліотека – море книг, бібліотека храм науки…».
Також в рамках тижня бібліотеки була організована виставка - огляд літератури «Книжковий калейдоскоп», якою бібліотекарі започаткували нову рубрику «Цей день в історії», де будуть висвітлюватися цікаві факти та знаменні дати місяця.


Змістовно пройшов в читальному залі бібліотечний урок «Шануймо книгу, як найбільшу святість». Бібліотекар Ляшук С.І. за допомогою мультимедійних засобів розповіла студентам історію виникнення книги та деякі цікаві факти про книгу, ознайомила з усною народною творчістю, присвяченою книзі. Присутні дізналися багато цікавого. Наприклад, про найбільшу і найменшу книжку, як була створена перша книга. Вони ознайомилися з найстарішими художніми творами технікумівської бібліотеки, які є ровесниками нашого закладу.

Цікавою виявилася конкурс-вікторина «Книга – наш найкращий порадник». Студенти активно й дотепно виборювали звання найкращої команди. За кожну правильну відповідь – емблема із зображенням книги. А перемогла – дружба!
Привернула увагу молоді і книжкова виставка "Книга – мудрість всіх наук!".
На кінець бібліотекар закликала студентство: "Ніколи не розлучатись з книгою! Бережно ставитися до книг, бути активними читачами в бібліотеці", тому що безсмертя книги в її читачах.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289479