Вівторок, 17 жовтня 2017, 12:35


“Ти наполеглевий, комунікабельний, маєш бажання вчитись і працювати – тобі до нас” – запропонувала студентам менеджер з персоналу Олена Лісовська. 

Торгівельна мережа “Фокстрот” є безумовним лідером на українському ринку роздрібних та гуртових продаж електроніки та побутової техніки.
Під час зустрічі студенти мали змогу отримати інформацію про переваги та можливості працевлаштування в даній компанії. Кожен співробітник отримує рівні можливостіÂ для професійної реалізації та кар’єрного зростання, серед яких: офіційне працевлаштування, відпустка та лікарняний, навчання на тренінгах, участь у програмах підвищення кваліфікації, медичне страхування, право на участь у внутрішніх конкурсах вакансій.
Особливу увагу було акцентовано на вимогах реального підбору персоналу з урахування усіх Цінностей компанії: лояльність, здатність до навчання, прийняття рішень та їх аналіз, командна робота і співпраця.
Менеджер з персоналу наголосила, що підбір персоналу на роботу у “Фокстрот” здійснюється за результатами професійного конкурсного підбору, який проходить у декілька етапів: подача резюме, співбесіда, пропозиція про роботу, вихід на роботу та адаптація.
-На сьогодні відкритими залишаються вакансії продавця у магазині “Фокстрот” у місті Самборі – зазначила О.Лісовська.
Кожен учасник зустрічі мав змогу переглянути презентацію компанії, поспілкуватись з менеджером, а також визначитись у своєму професійному майбутньому.


Фахівець сприяння 
працевлаштуванню випускників
М.Затварська

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286446