П'ятниця, 10 листопада 2017, 10:36


Студенти Самбірського технікуму економіки та інформатики третього листопада відвідали у м. Львові Будинок вчених, де проходили заходи, присвяченні фінансовій обізнаності.
Даний спільний проект реалізуються Національним банком України, компаніями VISA, USAID, університетом банківської справи і Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. 


Студенти взяли участь у майстер-класах та воркшопі. Побачили історичну експозицію «Шляхами історії української гривні» та унікальну колекцію пам’ятних монет від Національного банку України. Переглянули ролики компанії «Гривня-наш символ» та сучасні інтерактивні технології на спеціальному тематичному мобільному додатку, що демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот. 


В Самбірському технікумі економіки та інформатики було продовжено проведення просвітницьких заходів «Тиждень фінансової грамотності України - 2017 року». Студенти економічних спеціальностей мали можливість взяти участь у тренінгах, до яких були залучені спеціалісти з університету банківської справи. Були проведені інтерактивні заняття, де навчались розумно витрачати та заощаджувати власні кошти, грамотно інвестувати та вести сімейний бюджет.


Заходи є актуальними і необхідними. Навчають як дорослих, так і дітей правильно розпоряджатися власними коштами. Планується провести тренінги викладачами Самбірський технікум економіки та інформатики учням шкіл.


Голова циклової комісії економічних та обіково-статистичних дисциплін М.П. Ладичук

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284579