Понеділок, 27 листопада 2017, 12:50

… Несла свій хрест мовчазно Україна,
Але не стала в скруті на коліна,
Хоча й звірячий був над нею суд.
М. Василенко


З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, у зв’язку з 85-ми роковинами цієї трагедії в стінах технікуму був проведений тематичний просвітницький захід «Голодом вбивали нашу свободу» студентами групи 14П.

Перегляд документального фільму, влаштування тематичних полиць в закладі, організація книжкових виставок, літературне читання нагадувало про страшні події минулого століття. Геноцид знищив ключові свободи: мільйони позбавлені життя, в країну повернено рабство — селянам обмежили пересування і відібрали паспорти, колгоспи застосовували примусову працю, люди не могли сподіватися на недоторканість житла, не мали свободи релігії, їх обмежили в культурних правах. Але режим не зумів досягнути головного – Україну не зламали.


Історія Голодомору — це трагедія, але історія України — не трагедія. Незважаючи на економічне, фізичне насильство зі сторони сталінського режиму наша країна залишилась на мапі світу. І сьогодні ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто не хотів помирати, хто хотів жити, але їх убили голодом-геноцидом..


Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання Н.Я. Герговська

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289772