Вівторок, 12 грудня 2017, 13:23


9 грудня 2017 року Самбірський технікум економіки та інформатики гостинно приймав майбутніх абітурієнтів. Відгукнулися на запрошення учні 9 класів Самбірського, Турківського та Старосамбірського районів.
Всі, хто мріє про економічну чи комп’ютерну спеціальність, мали нагоду ознайомитися з навчальним закладом з різних сторін. Зустріч проходила під гаслом «Технікум іде в ногу з часом! Наш студент активний, творчий, мобільний! Наш випускник має позитивні відгуки та високий попит на ринку праці».


Розпочалася зустріч з позитивної ноти - студент першого курсу Юрій Ярема заспівав - «Пісня буде серед нас». Це вкотре доводить, що в Самбірському технікумі викладачі вміють створити такі умови, в яких діти швидко адаптовуються і розкривають свої таланти.
Присутні почули змістовну розповідь про технікум заступника директора з навчальної роботи Марії Сарахман, заступника з виховної роботи Володимира Кульчицького. 
До презентації конкретної спеціальності долучилися голови випускних циклових комісій:
• спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - Світлана Андраш;
• спеціальність «Економіка» - Марія Ладичук;
• спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» - Ігор Юзефович.


В цей день відвідав технікум випускник 2015 року Назарій Кульган зі своїми вихованцями. Діточки презентували бальну хореографію з танцем «Калейдоскоп». Назарій продовжує здобуття економічної освіти в педагогічному ВУЗі, бо в роботі з дітьми потрібна педагогічна освіта. В такий спосіб він поєднав економіку, педагогіку та улюблену хореографію. Сьогодні є можливим усе – лиш праця та бажання!
Спортивно-музична композиція «Сильний духом – сильний тілом», яку студенти підготували за підтримки викладачів комісії соціально-гуманітарних дисциплін, показала згуртованість, сильну волю, прагнення нового, високий патріотизм наших дітей. «Ми робимо все для того, щоб наші студенти мали бажання здобувати глибокі, сучасні знання, які вони зможуть в подальшому вкласти у розвиток нашої держави», - підкреслила у своєму коментарі викладач культурології Наталія Герговська.


В цей день було вперше продемонстровано відеоролик про працевлаштування випускника технікуму. Присутні були ознайомлені з правилами прийому, прослухали інформацію про підготовку до здачі вступних випробувань з математики і української мови. Була проведена екскурсія по навчальному корпусі і гуртожитку. Майбутні абітурієнти прийняли участь у спортивних змаганнях зі студентами технікуму.
Усім, хто завітав у цей день до нашого навчального закладу, висловлюємо щиру вдячність. Наступний день відкритих дверей 10 березня 2018 року!

Фахівець з профорієнтації

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289491