Понеділок, 18 грудня 2017, 11:10
Днями у СТЕТІ, заступник командира військової частини А 3817, майор Лапчук В.С. та керівник магазину “PROSTOR” у м.Самборі, Марканич О. презентували студентам випускних груп переваги служби за контрактом у Збройних силах України та умови працевлаштування у команді “PROSTOR”.

Майор Лапчук В.С. акцентував увагу студентської аудиторії на ключових аспектах служби на контрактній основі. Він зазначив, що процес професіоналізації сьогодні триває в усіх підрозділах української армії: в органах управління, різних формуваннях, з’єднаннях і частинах.


Окремо були окреслені умови вступу на контрактну службу, перспективи побудови кар’єри, перелічені актуальні вакансії та професії, на які є попит в армійських угрупуваннях. А ще - високий рівень грошового забезпечення, додаткові виплати під час перебування у зоні проведення антитерористичної операції, санаторно-курортне лікування, можливість кар’єрного росту, зручний робочий графік. Кожен учасник заходу мав змогу переглянути презентацію “Наші військові будні”.


Оксана Марканич наголосила, що сьогодні PROSTOR - найінноваційніша, найстильніша і найпрогресивніша мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie.
Магазини пропонують своїм покупцям найширший та найякісніший вибір товарів відомих українських та світових виробників.
Керівник магазину звернула увагу студентів на те, що ще не так давно вона була студенткою технікуму. Спочатку працювала продавцем, а сьогодні - керівник магазину.
Випускникам було запропоновано стати частиною команди навіть без досвіду роботи. Головний критерій - бажання вчитися, розвиватися та самовдосконалюватися. Це дасть змогу кожному студенту-випускнику обрати активну життєву позицію та розкрити свої професійні можливості.


Фахівець сприяння працевлаштуванню
випускників технікуму
Затварська М.С.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286458