Вівторок, 23 січня 2018, 16:19

За сприяння Самбірського міськрайонного центру зайнятості 22 cічня 2018 року студенти-випускники технікуму взяли участь у професійній зустрічі з представниками японської компанії “Fujikura”.Компанія Фуджікура («Fujikura») заснована в Японії 130 років тому та налічує понад 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанії Фуджікура («Fujikura») є виготовлення кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників згідно японських стандартів якості.
У конференц-залі кожен присутній мав змогу ознайомитись з презентаційними матеріалами діяльності даної компанії.

Підприємство гарантує легальне працевлаштування, стажування, вчасну офіційну заробітну плату від 7 до 10 тис. грн. (протягом першого місяця роботи оклад 4 200 грн. + 3730 грн. бонус для початківців (при тимчасовому працевлаштуванні), 5200 грн. + преміальні (за умови постійного працевлаштування), пропонує пройти теоретичне та практичне навчання. Іногородні працівники забезпечуються проживанням у гуртожитках, а сімейні пари – у готелях; пільговим 2-разовим харчуванням (6 грн.), безкоштовним перевезенням на підприємство та у зворотному напрямку.


Окрім цього, в компанії діє акція «Приведи друга». Особа, за сприяння якої будуть працевлаштовані на підприємство інші працівники, за два місяці отримає 2000 грн. премії за кожного залученого робітника.
Презентація дозволила випускникам ближче ознайомитись з діяльністю підприємства, отримати відповіді на питання, що їх цікавили та замислитись у майбутньому виборі. Такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети, а саме: роботодавець має можливість підібрати необхідні кадри, а шукач роботи – вирішити питання працевлаштування.

Фахівець сприяння
працевлаштуванню випускників
Затварська М.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287981