П'ятниця, 02 лютого 2018, 11:32

28 січня 2017 року студенти Самбірського технікуму (14-П та 12-К групи) організували добру справу – гарну виховну годину, на якій ще раз і ще раз бажали всім в колядках, щедрівках, віншуваннях, посіваннях добра, любові, злагоди та миру. Куратори груп Наталія Герговська та Леся Касій, як господині теплої хати, приймали своїх дітей. Разом заколядували «Нова радість стала» (патріотична версія) і стало радісно на душі: розуміє молодь, що потрібно робити спільні справи, аби сьогодні врятувати Україну, відродити її культуру та звичаї.

Нова радість стала,
Яка не бувала,
Ще не вмерла Україна,
Воля й слава не пропала!

Запрошені мали нагоду побачити фрагмент відео різдвяного виступу недільної парафіяльної школи м. Новий Калинів «Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!». Звучали колядки: «У лісі, на морозі», «Дзень-дзелень», «Колискова Діви Марії». Атмосфера була захоплююча – кожен замислився над життям…


Завершив зустріч завідувач відділенням Володимир Припін. Згадав, як в юності бігав колядувати, яке в ті часи діти мали бажання прославляти народження Христа. Побажав не втрачати набутого впродовж багатьох поколінь: берегти, цінувати та примножувати.
Добрі справи долають усі труднощі! Христос народився! Славімо Христа!

Куратор групи 12-К
Леся Касій

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284683