Четвер, 22 лютого 2018, 17:31

Вже традиційно, для вирішення питання проходження виробничої практики та майбутнього працевлаштування студентів Самбірського технікуму економіки та інформатики, організовуються зустрічі з потенційними роботодавцями. Так, у навчальний заклад з професійним візитом прибули представники національної компанії Strans.
STRANS – це провідна українська компанія, що спеціалізується на продажах та дистрибуції запасних частин до вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів європейського виробництва. 

Компанія розширює мережу магазинів, нарощує обсяги продажів запчастин та супутніх послуг. А для цього необхідні молоді та креативні люди, які бажають робити спільну справу з найкращими результатами. 
Фахівці компанії надали студентам інформацію про діяльність компанії, переваги та можливості працевлаштування у презентаційному форматі. Було здійснено наголос на те, чого очікує фірма від свого працівника: оптимізму та позитивного налаштування, професіоналізму, ініціативності та небайдужості, бажання розвиватися та працювати в команді.


Для успішного професійного початку менеджер з персоналу запропонував випускникам вакансії: офіс-менеджера, програміста, оператора ПК, асистента керівника (відділ маркетингу) та розказав план дій студента, для того, щоб стати частиною їхньої команди.
Щоб приєднатись до компанії професіоналів зацікавлені студенти заповнили анкети та отримали додаткові матеріали. Саме це і стане кар’єрним початком для молодих, ініціативних та перспективних людей, які хочуть досягти фінансового та особистісного успіху в житті.


Фахівець сприяння 
працевлаштуванню випускників
М.Затварська

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284983