П'ятниця, 16 березня 2018, 13:23

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виводу радянських військ з Афганістану. Для воїнів-«афганців» - це особливий день у їхньому житті, день, коли вони згадують як з честю виконували на той час військовий обов’язок.
Студенти Самбірського технікуму економіки та інформатики (групи 12-К та 14-П) з нагоди цієї дати провели спільну виховну годину-зустріч з ветеранами –«афганцями». Володимир Богданович Кульчицький – заступник директора з виховної роботи – запросив до технікуму Івана Остаповича Вачинича та Володимира Михайловича Сороку. «Справжні Чоловіки!» - такими сприйняла студентська аудиторія колишніх військових-авіаторів.


Розпочала зустріч Наталія Ярославівна Герговська, куратор групи 14-П. Вона влучно поєднала історичні події українців – «Бій під Крутами», «Афган», «Небесна сотня», які вшановуємо зимою, одним висловом – «Зима нас змінила…». Ми щиро віримо, що українці через такі важкі уроки історії зміняться в кращу сторону, зроблять висновки на майбутнє!


Наталія Ярославівна піснею про Афганську війну у виконанні Назарія Яремчука передала слово студентам групи 12-К, котрі підготували програму «Афган болить в моїй душі». Через історичні згадки, поетичні рядки трепетно передали своє шанування Афганської війни та людям, які її пройшли. Хвилиною мовчання пом’янули тих, кого вже немає на землі..
Далі Володимир Богданович надав слово шановним ветеранам-«афганцям». Вачинич Іван Остапович служив у Афгані в 1982-1983 р.р. борт-механіком. Сорока Володимир Михайлович побував у Афгані в 1986-1987 р.р. - старший технік (група регламентних робіт). Обидва були призвані з Калинова.


Іван Остапович з болем розповідав про службу в «гарячих точках» Афгану. Поділився творчими рядками, які виринають з глибини душі про ті суворі часи. Володимир Михайлович пригадав поіменно друзів, які разом з ним пройшли Афганську війну та не повернулися до своїх родин. Студенти подякували ветеранам за те, що вони є для них прикладом мужності та відваги, побажали їм та їхнім родинам здоров’я, сили духу, оптимізму та наснаги.
Юні дівчата та хлопці провели спільну виховну годину – урок життя. За ці короткі миті студенти пізнали ще одну життєву сторінку, навчились цінувати минуле. Бо, як кажуть, хто не цінує минулого, немає майбутнього…


Леся Василівна Касій,
куратор групи12-К

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285727