П'ятниця, 16 березня 2018, 16:13

19 – 23 лютого 2018р. в Самбірському технікумі економіки та інформатики проходив багатогранний Тиждень випускної циклової комісії розробки програмного забезпечення, який залишив у пам’яті студентів приємні спогади та міцні знання з фаху.
В рамках цього тижня було проведено багато різноманітних заходів.
Мета проведення Тижня циклової комісії – виявити рівень знань студентів із основних дисциплін, умінь і навичок, які пов’язані з професійними знаннями та поглибити знання студентів з даної спеціальності.
Зокрема, у понеділок 19 лютого учасники навчально-виховного процесу могли побачити план проведення тижня, в якому кожний день був насичений різноманітними заходами та творчістю. Студенти випускали газети та допомагали оформлювати виставки, брали участь у предметній конференції, олімпіадах та позакласному заході.
Таким чином, студентське життя на відділенні «Розробка програмного забезпечення» складається не лише з буднів. Є в ньому й свята. Предметний тиждень – свято творчого, нестандартного підходу до навчання і виховання студентів.

Тиждень циклової комісії почався 19.02.18 з виховної години на тему «Правильний вибір професії - запорука життєвого успіху», в якій прийняли участь представники компанії STRANS. Фахівці компанії надали студентам інформацію про їхню діяльність, переваги та можливості працевлаштування.
Також було проведено конкурс студентських презентацій, в якому взяли участь студенти І курсів.
Цього ж дня було проведено олімпіаду з інформатики.
Після підрахунку балів переможцями стали:
1 місце студент групи 24п Цвик Володимир та студентка групи 22е Мудра Юлія
2 місце студент групи 22е Маланкевич Віталій
3 місце студент групи 34п Мандибур Ростислав
Вітаємо переможців олімпіади!
Протягом Тижня працювала фото-виставка на тему «Алгоритм створення програміста». Дану виставку презентував викладач комісії Бардин В.Б.
«Перець програміста» - така назва студентських газет професійного спрямування, метою якої є - підвищити адаптацію молоді в професійній сфері, розвинути їх ініціативність, сприяти моделюванню компетентності спеціаліста.
Студенти виявили творчий підхід в оформленні газет, тож кожна з них була по-своєму цікава.
20.02.18 було проведено відкрите засідання гуртка на тему «В пошуках IT - знань». Відкритий захід провели викладачі Припін Н.І. та Партика М.В..


На засіданні гуртку студенти брали участь у різноманітних конкурсах зі спеціальності, презентували свої вміння виконувати практичні завдання, швидко і оперативно приймати рішення, виявляли творчий підхід до поставлених завдань.
Гостями заходу були випускники відділення «Розробка програмного забезпечення» Яворський В., Цимбрила Р. та Ванівський Р., які цікаво розповіли про свою професійну діяльність. Студенти - гуртківці отримали гарний урок, як стати успішним в IT-сфері.
Середа 21 лютого 2018 була не менш насиченою. В 106 аудиторії викладачами Сушко А.В. та Сушко Х.В. було проведено відкрите засідання гуртка «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Учасниками заходу були студенти 1 курсів, які в ігровій формі продемонстрували свої вміння з інформатики.
Ще одним заходом цього дня було проведення олімпіади з програмування.
В олімпіаді приймали участь представники з кожної групи відділення «Розробки програмного забезпечення».
Мета проведення олімпіади: виявлення талановитих та обдарованих студентів з метою подальшого поглиблення їхніх знань і участі в наступних етапах олімпіади з програмування задля підвищення рейтингу технікуму та застосування їх у майбутній професійній діяльності.
Вітаємо переможця олімпіади!
Це – Яремко Вікторія, студентка групи 25п!
Бажаємо переможцям олімпіад успіхів у навчанні, житті та перемог у наступних етапах олімпіади!
«Мій перший START-UP - інвестиція в майбутнє» - така цікава назва відкритого гурткового заняття аудиторії 110. Підготували викладачі Петрунів О.М. та Юзефович І.М.


В гуртку брали участь студенти груп 34п та 35п. Розумовий двобій між командами «Типові програмісти» та «Say no more», показав максимум артистизму, кмітливості, коректності та організованості гуртківців.


Також гуртківці продемонстрували свої індивідуальні проекти, які були цікавими, різноманітними та багатогранними.
В п’ятницю 23.02.18р. для студентів відділення була організована поїздка в м. Львів на «Форум освіти та кар’єри 2018» під керівництвом Затварська М.С. та Плекана В.В.
Тиждень циклової комісії завершився засіданням з підведенням підсумків проведеної роботи. Завідуючий відділенням Припін В.В. та голова комісії Юзефович І.М. зазначили, що тиждень був насиченим, цікавим і пізнавальним.
Організатори подякували студентам за активну участь у заходах, а найбільш активних та ініціативних учасників заходів було відзначено нагородами.
Шановні студенти! Щиро вдячні Вам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів нашого предметного тижня.
Голова комісії «Розробка програмного забезпечення» І.М.Юзефович

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284678