Субота, 17 березня 2018, 11:06

“Успіх не прийде до Вас.
Ви самі повинні дійти до нього”
М.КолінзУ торговому центрі FORUM LVIV 23-24 лютого 2018 року відбулася професійна виставка “Форум Освіти та Кар’єри – 2018”. Учасниками заходу стали студенти випускних груп технікуму з фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників Затварською М. та викладачем Плеканом В.
Пріоритетним завданням “Форуму Освіти та Кар’єри – 2018” було поєднати співпрацю між студентом та бізнесом.


Кожен відвідувач отримав інформацію про можливості освіти в Україні та за кордоном безпосередньо від представників як українських, так і закордонних навчальних закладів.


У виставці взяли участь закордонні навчальні заклади. Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, тематичних панельних дискусій учасники мали можливість прослухати тематичні семінари та презентації від представників вищих навчальних закладів, а також провідних роботодавців в Україні.
Студенти-випускники зацікавились діяльністю кадрової біржі, як сервісу для побудови успішної кар’єри студентів, ознайомились з вакантними посадами, що допоможе їм в майбутньому отримати хороше місце праці в Україні.


Адже, формула співпраці є доволі простою: студент отримує освіту за допомогою роботодавця, а роботодавець в свою чергу гарантовано отримає фахівця після закінченню терміну навчання.Фахівець сприяння
працевлаштуванню випускників Затварська М.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289763