Четвер, 22 березня 2018, 17:07

Таку назву обрали організатори тренінгу з працевлаштування з елементами гри – викладачі Оксана Олександрівна Кравченко та Леся Василівна Касій. Випускні групи 32-Е, 31-С насправді за крок до випуску. Діти з нетерпінням очікують виробничої практики в реальних умовах, майбутнього пошуку гідної роботи. Педагогам хочеться підтримати молодих людей, дати цінні та вчасні поради, щоби діти були готовими до реальних умов нинішнього часу.

Тренінг відбувся 20 березня 2018 року. В ньому взяли участь 40 студентів відділення «Економіка і підприємництво». Активними учасниками стали випускні групи, які представили свої спеціальності командами «Мода» та «Еквілібріум». Економісти потішили діловою презентацією та сценками-мініатюрами, статистики авторським відеороликом та піснею про улюблену статистику. Оцінювали презентацію гості-експерти. Офіційне представлення спеціальностей оцінював начальник відділу статистики у м. Самборі – Іван Степанович Ільчишин. Діти мали змогу отримати мудрі поради від людини, яка впродовж багатьох років піднімала економіку та статистику регіону. Іван Степанович дав добру оцінку випускним групам технікуму, побажав їм терпіння та наснаги у подальшому житті. 


Творчий підхід у презентації спеціальностей відзначила Світлана Богданівна Матківська – представник фонду Андрія Лопушанського у м. Самборі. Окрім гарних відгуків, студенти та викладачі отримали безкоштовні сертифікати на плавання у ВК «Женева», м. Трускавець.
Наступним кроком стало написання та оцінювання резюме. Зі студентами впродовж двох тижнів працювала фахівець з працевлаштування технікуму – Марія Степанівна Затварська. Вона прокоментувала процес співпраці зі студентами, наголосила на особливостях написання різних видів резюме, відзначила кращі роботи. Запропонувала цікавий практичний відеоматеріал, який дає можливість студенту швидше вловити мету та значення резюме.


З працевлаштуванням пов’язана робота міськрайонного центру зайнятості. Учасники тренінгу мали нагоду поспілкуватися з заступником директора центру зайнятості - Галиною Михайлівною Коваль. Вона цікаво розповіла про можливі консультації, підтримку та допомогу з боку центру для студентів при пошуку роботи. Побажала нашим випускникам ніколи не ставати клієнтом цієї служби, а відразу знайти свою нішу на ринку праці.


Капітани команд та Іван Степанович Ільчишин змоделювали співбесіду з роботодавцем. Це стало ключовим етапом тренінгу. Адже саме від результату співбесіди залежить майбутнє працевлаштування. Наша співбесіда завершилась позитивно. «Аня-Таня Буца та Марія Семрак одержали б запрошення на роботу», - так підсумував роботодавець. Завершив тренінг директор технікуму – Мирон Михайлович Козловський. Своїм словом він підбадьорив дітей та подякував, вручивши грамоти командам.


Отож, побажаємо нашим майбутнім випускникам віри у свої сили, наполегливості у подальшому навчанні та працевлаштуванні. Висловлюємо щиру вдячність запрошеним гостям та викладачам комісії економічних та обліково-статистичних дисциплін, які також стали учасниками заходу. Атмосфера зустрічі з практичними фахівцями дала змогу сформувати міцне підґрунтя для випускника.


Викладач економіки підприємства, 

Леся Василівна Касій

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284994