Понеділок, 23 квітня 2018, 13:45

Рівно 10 років тому відбувалося перше обласне засідання викладачів соціально-гуманітарних дисциплін ВНЗ I-II рівня акредитації в стінах Самбірського технікуму економіки та інформатики. І ось знову ми зустрічаємо колег. Тому дуже хотілось, щоб наші гості побачили позитивні зміни в технікумі, та в проведенні заходу.

Нетрадиційним було розміщення, представлення учасників зустрічі та вибір роздаткового матеріалу, які створили відчуття довіри та комфорту під час роботи, а мені надало можливість розпочати свою розповідь про роботу циклової комісії та про педагогічну культуру викладача. Використання інтерактивних методів навчання, елементи тренінгу під час доповіді допомагала провести директор міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді –Герговська Н.Є..

Робота в тренінгу дозволяє створити умови «суспільства в мініатюрі», і дозволяє програвати реалістичні ситуації у штучно створеній взаємодії. Ми працювали в «малих групах», складали колажі «ідеального викладача» та презентували їх. Скільки позитивних емоцій, ідей, відвертих, відкритих, щирих думок про типаж ідеального викладача можна було почути в нашій аудиторії!


Викладач КЗ ЛОР Самбірського педагогічного коледжу ім. І. Филипчака Наталія Тишко презентувала свій навчально-методичний практикум з основ філософських знань, котрий проходив апробацію в нашому закладі.


Побачити Самбір з висоти пташиного лету, помилуватися краєвидами, ознайомитися з історією міста та сонячна погода в цей день дозволили нашим гостям зі Львова: коледжу легкої промисловості, коледжу «Інфокомунікації», екологічного коледжу ЛНАУ, коледжу культури та мистецтв, коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша, техніко- економічного коледжу, кооперативного коледжу економіки та права, Бродівського педагогічного коледжу, Вишнянського коледжу, Самбірського педагогічного коледжу – полюбити ще раз наше місто.


Сьогодні, як і завжди, панувала дружня атмосфера, були присутні чудові люди, які мають про що розповісти, поділитися досвідом та обговорити цікаві теми.

Щиро дякую всім присутнім за активне включення в роботу, за теплі відгуки, за ті емоції, які ми прожили разом. А в свою чергу, хочу подарувати вам світлини, котрі будуть нагадувати про 18 квітня у Самборі.

Викладач Самбірського технікуму економіки та інформатики Н.Я. Герговська

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1288014