Субота, 05 травня 2018, 11:12

28 – 29 квітня в Самбірському технікумі економіки та інформатики відбувся турнір з кіберспортивної дисципліни Dota 2 — The STETI Tourment. The STETI Tourment – це перший турнір, який проведено під керівництвом голови циклової комісії розробки програмного забезпечення Юзефовича І.М., а також перший на території Самбора.Турнір проходив у форматі Double Elimination - система проведення турнірів, в якій учасник вибуває з турніру після двох поразок. В цьому і є відмінність від простої системи, в якій участь завершується після єдиної поразки.

У перший день змагань команди зіграли два раунди. За підсумками дня чотири колективи пройшли у верхню сітку змагань.
Ще чотири команди зазнали поразки і потрапили в нижню сітку змагань. В цей же день чотири команди нижньої сітки провели ще матчі за право збереження місця в турнірі.


Не дивно, що з кожним ігровим днем на ігровому майданчику ставало все спекотніше, а команди демонстрували більше майстерності, щоб посісти якомога вище місце в турнірній таблиці. Тож інтрига була шалена!
Наступного дня, рухаючись по турнірній сітці команди наближались до фіналу.

У фіналі зустрілися команди «НАСТОЯЩИЙ CLASSIC» і «ForceSelSize». Запекла боротьба, яка вирувала між командами, привела до перемоги команду «ForceSelSize».


І.М. Юзефович щиро вдячний усім учасникам та організаторам, студентам групи 34п Гамаш О., Попович Р., Таценяк П., Демій О., Мандибур Р. за ініціативу в проведенні Турніру. Також висловлюю подяку викладачам Самбірського технікуму економіки та інформатики Бардину В.Б. та Плекану В.В. за готовність завжди допомогти!

Шановні учасники Турніру, дякую за Вашу активну участь, фантастичну атмосферу та дуже позитивні відгуки, які ми отримуємо від Вас.


Голова комісії
«Розробка програмного забезпечення» І.М.Юзефович

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286518