Середа, 20 червня 2018, 09:25

У житті кожного підлітка настає час прийняття важливого рішення: продовжити навчання в школі чи зробити вибір на користь фахової освіти та вступити до технікуму. Більшість не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що має певні стереотипи щодо цих навчальних закладів та малу поінформованість про навчальний процес. Хоча здобуття атестату в технікумі має велику кількість переваг, які допоможуть вам обрати оптимальний шлях до вищої освіти.
Однією з найголовніших переваг є те, що учні в технікумі мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, що залишаються вчитися в школі. Студенти технікуму раніше отримують атестат про повну середню освіту, а після випуску вступають на 2-й чи 3-й курс університету без складання ЗНО! А отже, фактично полегшують собі вступ до вишу, економлячи при цьому цілий рік життя.


Зважайте й на те, що технікум готує фахівців за конкретними напрямами, в той час, як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту. Обравши омріяний фах, студент матиме більше можливостей займатися профільною науковою діяльністю.
Навчання в Самбірському технікумі економіки та інформатики – це престижні спеціальності та сучасні навчальні програми, адаптовані до реальних вимог ринку праці. Технікум готує фахівців за спеціальностями (спеціалізаціями):
• «Економіка» (економіка підприємства),
• «Економіка» (прикладна статистика),
• «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» (комерційна діяльність),
• «Інженерія програмного забезпечення» (розробка програмного забезпечення).
Наш навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу, де створено належні умови як для навчання, так і проживання та відпочинку. Ми єдині у м. Самборі, хто забезпечує студентів гуртожитком. Маємо гарні умови для підтримки здорового способу життя – спортивний зал, манеж, стадіон. Наші студенти мають можливість самостійно працювати в бібліотеці та читальному залі, в якому функціонує автоматизована бібліотечна система обслуговування читача, яка здатна задовольнити запити найвибагливіших користувачів.
Нові друзі та захоплення, численні туристичні подорожі Україною і за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі, гуртки та секції, здорове молодіжне середовище – все це позитивно впливає на соціалізацію та розвиток творчих здібностей.
Технікум є активним учасником інтеграційних процесів в регіоні, які проявляються у співпраці із ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації за двохсторонніми угодами або в межах створених навчальних, навчально-виробничих комплексів. Технікум співпрацює з Львівським національним університетом імені Івана Франка (економічний факультет), Тернопільським національним економічним університетом (факультет комп’ютерних інформаційних технологій), Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова (м. Київ, Інститут інформатики); Львівською комерційною академією, Львівським національним університетом «Львівська політехніка», іншими національними закладами вищої освіти та навчальними закладами Республіки Польщі.
Випускники технікуму сьогодні – це мобільні фахівці, що володіють знаннями та навичками, які отримали впродовж навчання і швидко адаптуються до нових сучасних вимог роботодавців. Сьогодні вони – частина спільноти сучасних провідних міжнародних компаній у галузі інформаційних технологій: “Microsoft Corporation”, “Jabil Circuit Ukraine Limited”, “Eleks”, “GlobalLogic”, “ SoftServe”, де працюють та реалізують свій професійний потенціал.
Кожен випускник економічних спеціальностей має змогу оволодіти якостями підприємця, комерсанта, банкіра, аналітика і розпочати свою професійну діяльність у різних сферах економічного життя країни: провідна компанія “Strans”, телекомунікаційна компанія “Київстар”, компанія супермаркетів електроніки та побутової техніки в Україні “Фокстрот”, інноваційна компанія “Prostor”, українська компанія “Нова пошта”, компанія “Brash”та безліч інших.
Ви все ще в роздумах, чи варто залишати школу після 9-го класу? Приходьте до Самбірського технікуму економіки та інформатики, дізнайтесь більше про переваги вступу до технікуму, отримайте фахову консультацію з української мови та математики! Двері технікуму відкриті завжди! Чекаємо на вас!

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284993