Понеділок, 01 жовтня 2018, 16:04


У сучасних умовах надзвичайно актуальною є проблема правового регулювання трудових правовідносин за участю молодших спеціалістів. Адже через відсутність досвіду роботи, практичних навичок та професійних знань молоді реалізувати своє право на працю досить складно.

24 вересня 2018 року студенти випускних груп усіх спеціальностей

були ознайомлені з сучасними проблемами працевлаштування молоді в Україні.
З використанням презентаційних матеріалів, фахівцем сприяння працевлаштування випускників Затварською М. було проаналізовано чинні правові норми щодо сприяння працевлаштуванню випускників технікуму та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Виявлено недоліки вітчизняного законодавства, які встановлюють гарантії реалізації права на працю. Кожен отримав інформацію про особливості стажування та проходження випробувального терміну у роботодавця з подальшим працевлаштуванням.
Юрисконсульт технікуму – Левицька О. повідомила про важливість заповнення резюме та основних документів, необхідних для прийняття на роботу згідно законодавства.
Також звернуто увагу на нормативно-правові норми щодо захисту прав молодшого спеціаліста під час здійснення трудових відносин з працедавцем.


Студентам ще раз наголошено, що у технікумі продовжує функціонувати Центр ділового студента, який тісно співпрацює з підприємствами, установами різних форм власності, що є потенційними роботодавцями для випускників закладів вищої освіти.


Фахівець сприяння працевлаштуванню випускників технікуму Затварська М.С.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285855