Середа, 24 жовтня 2018, 11:56


З метою реалізації навчально-методичної проблеми технікуму «Інтеграція освітньої інноваційної, наукової та прктичної діяльності в технікумі засобами експерименту, апробацій, впровадження нових педагогічних ідей, технологій з метою забезпечення якісної підготовки фахівців» викладачем Вишатицькою О. Я. в групі 22-К було проведено семінар на тему «Представники посередницької діяльності».

Студенти працювали за індивідуальними завданнями, малими робочими групами, використовували різні джерела інформації для презентації опрацьованого матеріалу. В роботі студенти продемонстрували вміння працювати командою, правильно розподіляти ролі, використовувати комп’ютерні технології .


На занятті були присутні студенти-заочники спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які активно долучались до обговорення та оцінки роботи колег зі стаціонару. Куратор групи Касій Л.В. виступила в ролі незалежного експерта та оцінила позитивні та негативні моменти в роботі кожної команди. Тішить те, що плюси суттєво переважали.Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950786