Середа, 24 жовтня 2018, 14:54

10, 11 жовтня в Самбірському технікумі економіки та інформатики були проведені інтегровані заняття з дисциплін фахового циклу для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Ініціатором нового формату став волонтер всесвітньої організації «Корпус миру», штат Каліфорнія, США, запрошений до співпраці Самбірською міською радою, - Девід Мірамонтес.
Команда викладачів – Леся Касій, Ольга Вишатицька, Галина Сувала – з ведучим-тренером Девідом Мірамонтесом 10 жовтня організували та провели заняття в 33-К групі за темою «Основні підходи до стратегічного планування в різних сферах підприємництва».
11 жовтня Девід Мірамонтес та Леся Касій провели заняття в групі 33-К за темою «Комунікаційна діяльність: вербальна та невербальна комунікація, правила ведення переговорів».


Девіду вдалося втілити в студентській аудиторії поставлену мету. Творча, цікава, енергійна атмосфера була присутня впродовж робочого часу. Молодь жваво, із захопленням спілкувалась з молодим ерудованим вчителем, який на високому рівні викладав матеріал на українській мові.
Для викладачів – це був доречний досвід, а для студентів – плідне доповнення до вивченого матеріалу. Дякуємо за співпрацю Девіду Мірамонтесу та Самбірській міській раді.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950768