Середа, 24 жовтня 2018, 15:07

“Справжній бізнес завжди несе в собі певну Ідею.
Самі по собі гроші не так вже багато вартують.
Вони слугують радше як показник значимості,
як вимір твого місця серед конкурентів”
Тарас Барщовський,
засновник Групи компаній “T.B. Fruit”Одним із способів спрямування студентів у трудову діяльність у СТЕТІ є організація професійних зустрічей з потенційними роботодавцями.
Так, у жовтні випускники усіх спеціальностей стали учасниками професійної бесіди з менеджером персоналу великої групи компаній “T.B. Fruit” – Світланою Грищенко.

“T.B. Fruit” – лідер українського ринку та провідний за потужністю виробник концентрованих соків в Європі, який налічує понад 2500 працівників в Україні, Польщі, Молдові. Володіє власними садовими угіддями (більше 4000 га), 8 заводами з переробки фруктів та овочів, а також транспортно-логістичним та інжиніринговим бізнесами.


Студенти отримали інформацію про основні напрямки діяльності, які представлені групами компаній: “Т.Б. Сад” (власне садівництво овочів та фруктів), “Т.Б. Фрут: Виробництво” (виробництво концентрованих соків); “Т.Б.Інжиніринг” (проектування та супровід будівництва нових приміщень для підприємства); “Танк Транс” (транспортні перевезення), “Т.Б. Пак” (власне виробництво дерев’яних піддонів).
З використанням відео-презентаційних матеріалів увага була звернута на важливих цінностях та принципах роботи компанії, комфортних умовах праці, здійснення безкоштовного довозу на роботу, розширення підприємства, яке вимагає збільшення персоналу.
З метою майбутнього працевлаштування випускникам запропоновано реалізувати свої знання спочатку на виробничій практиці, а потім скористатись можливостями професійної реалізації та майбутнього кар’єрного зростання у компанії “T.B. Fruit”.


Фахівець сприяння працевлаштуванню випускників
Затварська М.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284966