Середа, 24 жовтня 2018, 15:33

Коли знаєш історію свого міста Самбора, то можеш вирушати до Львова!! Активне, шалене, яскраве місто і ми. Ми -24-П разом із своїм куратором Герговською Наталею. Поїздка на електричці, неформальне спілкування, цікаві ігри-скрасили дві години дороги. А потім - Високий Замок зі своєю історією та пейзажом, що створили настрій захоплення та дивування. Ми не могли намилуватись панорамою Львова і не хотіли іти. Ця атмосфера поглинула нас.

А ще вуличний художник намалював портрет Наталії Ярославівни на згадку про місто Лева. Це був подарунок від нашої групи до Дня вчителя!!
Далі надзвичайно цікава екскурсія Львовом і жодної хвилинки на місці. Центр з його історичними, культурними пам’ятками та стародавніми церквами в стилі бароко, стіни, що говорять, тисяча і одна цікава місцева легенда… Львів – такий близький, але такий далекий. Далі вже без екскурсовода ми самі погуляли центром та вдосталь фотографувалися.
І ось, нарешті, він - мета нашої поїздки – Театр ім. Марії Заньковецької і надзвичайно цікавий та смішний мюзикл ”Труффальдіно із Бергамо”. Ми перший раз у театрі, і нам було цікаво все!!! Професійні актори та декорації, а ще надзвичайно гарний музичний супровід. Здається ми просто закохалися в це місце.
А після виходу із театру ми побачили вуличних музикантів, від яких неможливо було відірватися та і Львів уночі такий атмосферний, що передати словами неможливо. Та нам пора додому, але ми ще обов’язково повернемось. На згадку, ми зробили маленьке відео, переглядаючи яке, знову і знову думками повертаємось у Львів.
Диняк Ірина, староста 24П.


Dim lights Embed Embed this video on your site

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950756