Вівторок, 30 жовтня 2018, 12:36


В останні дні жовтня студенти Самбірського технікуму економіки та інформатики та учні шкіл з м. Самбора, Турківщини, Старосамбірщини мали нагоду побувати в містах Київ та Харків.
За сприяння народного депутата Андрія Лопушанського, для нашої групи в кількості 50 осіб була організована та проведена надзвичайно цікава екскурсія у стінах Верховної Ради України. Ми мали можливість послухати цікаву розповідь екскурсовода про державотворення, відчути атмосферу сесійної зали, у якій приймаються доленосні для країни рішення, уявити себе майбутніми народними депутатами. Отримали величезне задоволення від змістовної екскурсії архітектурними та історичними пам’ятками міста Києва.


Андрій Ярославович, наддав можливість безкоштовного проживання в комфортабельних номерах готелю. Незабутні враження залишилися після подорожі столицею України.

Цьогоріч, перебуваючи в стінах ПАРЄ, завдяки меценату Андрію Лопушанському, наша делегація отримала запрошення від нардоного депутата Олександра Фельдмана на відвідування відомого екопарку в м. Харків.


Тому, з Києва наша група продовжила подорож до найбільшого міста східної України – Харків. Де ми відвідали ландшафтний парк «Фельдман-Екопарк», та мали можливість побачити прекрасний світ флори і фауни, які дбайливо оберігаються працівниками екопарку, На території парку є зоопарк, який налічує понад 20 тисяч різних видів тварин. Багато вражень залишилося від щорічного Балу хризантем, відвідали кінний комплекс та ознайомилися з різними соціальними проектами по догляду за тваринами.
Особлива подяка Андрію Ярославовичу, завдяки якому наші діти мають можливість пізнавати Україну та Європу.


Голова циклової комісії економічних
та обліково-статистичних дисциплін
Ладичук М.П.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950788