П'ятниця, 02 листопада 2018, 16:43

Впродовж трьох днів, з 30 жовтня по 1 листопада, комісія проводила заходи з відзначення 100-річчя утворення ЗУНР, котрі проходили не тільки в навчальному закладі (відкрите засідання історичного гуртка та урочиста Академія), але і за його межами. Цього року студенти долучились до святкування у Львові, де прийняли участь в театралізованому військово-історичному дійстві, під час якого відтворили події Листопадового чину, у відкритті пам’ятника на честь 100-річчя ЗУНР, в студентській ході до Меморіалу воїнам УГА, а також студенти провели годину пам’яті в Самбірській міській публічній бібліотеці. Наш навчальний заклад долучився і до ходи до могил Січових Стрільців на міському кладовищі м. Самбора. Різний формат заходів дозволив по-новому осмислити святкування історичної дати, зважаючи на запити студентства та виклики сьогодення. Складаю подяку викладачам історії Кульчицькому-Поливко В.Б. та Ханасу І.С. за підготовку у проведенні заходів. Пропонуємо для перегляду цікавий фотолекторій.


30 жовтня проведено відкрите засідання історичного гуртка з дослідження героїки визвольних змагань ЗУНР і її збройних формувань УГА на Самбірщині «ЗУНР - провісниця держави Україна».


31 жовтня в актовому залі технікуму відбулася урочиста Академія з нагоди святкування 100-річчя ЗУНР та Української Галицької Армії. Історичний фактаж документів та рішень ЗУНР, художнє читання поезії про героїку січового стрілецтва, вокальне виконання патріотичних пісень - у виконанні студентів технікуму. Гостями заходу були бійці добровольчого батальйону ОУН:командир взводу Володимир Дублянко та заступник командира батальйону Василь Спаньчак. Слава Україні! Героям Слава!


1 листопада. Львів. Члени історичного гуртка «Історикознавець» (керівник Ханас І.С.) на святкуванні 100-річчя проголошення Західно-Української Народної Республіки.


1 листопада. Самбір. Студенти групи 24П відділення «Розробка програмного забезпечення» провели годину пам’яті «Вогонь і попіл Листопадового чину» в Самбірській міській публічній бібліотеці.Голова комісії Наталія Гергогвська

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950790