Четвер, 15 листопада 2018, 11:41


Дні Геймера: кіберспортивній турнір з Counter Strike Global Offensive в Самбірському технікумі економіки та інформатики.
Кіберспортивні турніри збирають величезні стадіони глядачів по всьому світу і приваблюють найталановитіших учасників. Одним з найбільш значних заходів в цій сфері вважається World Cyber Games, який порівнюють з Олімпійськими іграми за рівнем організації івенту. Завзяті геймери їдуть на цю подію з усіх країн світу. Тут можна взяти участь в змаганнях практично у всіх існуючих кіберспортивних дисциплінах: Dota 2, Counter-Strike, League of Legends, Quake III Arena, FIFA 2018, Age of Empires II, StarCraft: Brood War і т.п.

З 2 по 4 листопада в Самбірському технікумі економіки та інформатики відбувся кіберспортивний турнір з Counter Strike Global Offensive.

В епічних матчах зійшлися гравці з багатьох районів України. Турнір відбувався в форматі 5х5.
У фіналі зійшлися команди: TeamPickers з Inforce, де перемогу отримала команда Inforce за підсумком трьох карт.


Переможці отримали кубок і 5 квитків на кіно-ніч.
Учасники мали можливість спостерігати за гравцями, що сидять за комп'ютерами, а хід змагань можна було відстежувати на великому екрані, де транслювався ігровий процес.
Під час турніру вирували хороші емоції та чудова атмосфера.
Ми вдячні всім учасникам та організаторам, студентам групи 44п Гамаш О., Попович Р., Таценяк П., Шурдак В, Семрак В, Тершовчин М. за ініціативу в проведенні Турніру. Також висловлюємо подяку викладачам Самбірського технікуму економіки та інформатики Юзефовичу І.М. та Плекану В.В. за готовність завжди допомогти!


Шановні учасники Турніру, дякуємо за Вашу активну участь, фантастичну атмосферу та дуже позитивні відгуки, які ми отримуємо від Вас.
Переможцям бажаємо участі та перемоги у міжнародному турнірі Blast Pro Series Copenhagen 2019 з Counter-Strike: Global Offensive.


Голова комісії
«Розробка програмного забезпечення» І.М.Юзефович

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285849