Четвер, 15 листопада 2018, 11:57

Днями студенти 32-е групи під керівництвом куратора групи Шла-пак Н.В. , викладача Дутко Л.П. , фахівця сприяння працевлаштуванню ви-пускників Затварською М. відвідали компанію “T.B.Fruit” . Менеджер з пе-рсоналу Надія розказала про історію створення даної компанії.
Підприємство "Яблуневий дар" було засноване у 2003 році в місті Го-родок Львівської області. За 7 років воно пройшло бурхливий шлях розвит-ку і стало виробником концентрованих соків №1 в Україні та увійшло у деся-тку найбільших – у Європі.
У 2011 році відбулась реорганізація, після якої компанію було перей-меновано в "T.B.Fruit".

На сьогоднішній день компанія "T.B.Fruit Україна" володіє п‘ятьма за-водами з переробки фруктів та ягід в Україні ("T.B.Fruit Городок", "T.B.Fruit Хмельницький", "T.B.Fruit Харків") та підприємством "T.B.Fruit Dwikozy" в Польщі, які виготовляють концентровані соки, пюре, а також заморожені фрукти, ягоди та овочі. 

"T.B.Fruit Україна" входить до складу групи компаній, в яку також входить садівничий комплекс "T.Б.Сад", що має 550 га садів яблунь, вишні, полуниці та малини, і транспортні компанії "Tank Trans Україна" і "Tank Trans Polska".
Також у 2011 році "T.B.Fruit" вийшла на В2С (кінцевого споживача) ринок України з новим продуктом – соками прямого віджиму Galicia.
Студентам було цікаво дізнатися, як на заводі виготовляють сік, вироб-ляють пектин. Продукцію компанії використовують у косметологічній про-мисловості для виготовлення рум‘ян. Підприємство з безвідходним вироб-ництвом. Не використовує для свого виробництва газ, так як виготовляє брикети із жмиху фруктів і овочів.


Побачили процес виготовлення євро піддонів, які імпортуються в різні країни Європи.

Для успішного професійного початку з компанією ТзОВ "T.B.Fruit" налагоджено співпрацю. Представники відділу підбору персоналу (кадрові менеджери) запропонували студентам-випускникам пройти виробничу практику на підприємстві, отримати інформацію для написання курсових робіт та рекомендації від потенційного роботодавця, а також стати працівником компанії для отримання більш професійного досвіду, здобути нові знання і самореалізуватись.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285893