Четвер, 15 листопада 2018, 13:39

13 листопада 2018 року в технікумі відбулась зустріч студентів 12к, 14п, 23п груп з начальником сектору ювенальної превенції ГУ НП у Львівській області Віктором Новачуком, інспектором ювенальної превенції Самбірського відділу поліції Мартою Кусень, адвокатом Наталією Чорновус, психологами з громадської організації «Історії життя» Світланою Михайлів та Оксаною Хрупою, фахівцями Львівської обласної державної служби у справах дітей та представниками управління юстиції у Львівській області.
Не так давно у широкому вжитку з’явилось таке поняття як «булінг» , проте не всі розуміють його значення.

Булінг (bullying, від анг. Bully- хуліган, забіяка) являє собою агресивну і вкрай неприємну свідому поведінку однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним та психологічним тиском.

Саме тому, основною метою організації зустрічі було здійснення просвітницької та профілактичної роботи у студентському середовищі щодо цього негативного явища.
Тренінгове заняття провели психоли організації «Історії життя» у інтерактивній формі, студенти мали змогу висвітлити свою думку та своє бачення такого явища як булінг,перечислили його види та причини виникнення і запропонувати свої варіанти поведінки з агресором з метою запобігання таких ситуацій.


В теперішній час, коли широко розповсюджена проблема насильства серед підлітків першочерговим завданням стоїть проведення просвітницько-профілактичних заходів щодо роз’яснення основних причин та ознак булінгу в освітньому середовищі, та оволодіння практичними методами оперативного реагування.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285848