Середа, 14 листопада 2018, 10:55

9 листопада – особливий день для кожного громадянина України. Це День української писемності та мови. Кожен із нас має відчути в цей день, що за своїми плечима має велику культуру, велике письменство. Ми народжуємося і одержуємо з життям рідну мову, як і Вітчизну, як і материнську ласку. Тому наш святий обов’язок – любити й берегти рідну мову.
На честь цього свята, вже декілька років поспіль, у Самбірському технікумі економіки та інформатики існує традиція – писати Всеукраїнський диктант національної єдності. Метою цього заходу є пропагування грамотності, виховання високої мовної культури студентів. Кожен охочий може перевірити свої знання правил української мови, а ще продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українські слова.
Із словами привітання зі святом виступили викладачі циклової комісії, мови та літератури: Петруняк Л.Б, Тимців В.М, Пріць У.І, Мельник О.М, Борис С.Г.

Викладачі, студенти технікуму долучившись до цього національного патріотичного флешмобу, ще раз переконались у молодості нашої солов’їної мови.

Також було організовано книжково - ілюстративну виставку на тему: «О слово рідне! Мудре і правдиве! Ти виросло з потужної землі.»


Студенти – гуртківці (11 е групи) з керівником гуртка української мови Петруняк Л.Б підготували заняття - конференцію на тему: «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить.»
Також у цей день, у нашому навчальному закладі, було розпочато відкриття І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови, нині П. Яцика. У ньому взяли участь студенти І – ІІ – х курсів.Тиша, яка панувала під час виконання завдань конкурсу, була заворожуюча, охопила серці усіх присутніх, котрі люблять і цінують рідну мову. Як чудово, що таких сердець дедалі більшає в Україні.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1288041