П'ятниця, 07 грудня 2018, 11:15

ВМІЄМО РОЗВАЖАТИСЬ

Ми завжди радіємо, коли чуємо про успіхи cтудентів та їх бажання доторкнутись до прекрасного.

Нікого не залишив байдужим проведений на сцені Самбірського технікуму економіки та інформатики розважальний конкурс краси «Міс і Містер гуртожитку» за участю студентів навчальних закладів Самбора, які мешкають у гуртожитку технікуму.Організатор конкурсу студентка Самбірського педколеджу Мирослава Чулей, ведучі – студентка педколеджу Аліна Франіца та студент СТЕТІ Андрій Боднар.

Візитка конкурсу – танцювальне шоу у виконанні учасників конкурсу:
- Шаламага Богдана та Іванович Володимир;
- Синевич Мирослава та Васів Микола;
- Шибка Іванна та Вітик Павло;
- Лозінська Ольга та Зарічний Роман;
- Коцюмбас Софія та Ковалець Олег;
- Васильєва Олександра та Стебівка Михайло.Розважили присутніх на заході жартівливі конкурси «Майбутній чоловік», та «Хто кмітливіший», під час яких учасниками конкурсу виконано танець зі стільцями та різноманітними трюками. Проведений конкурс «Хто швидше» продемонстрував знання учасників при відповідях на різноманітні запитання ведучих та присутніх у залі.
В перервах між конкурсами звучали пісні у виконанні студентки Самбірського коледжу культури та мистецтв Наталії Комарницької та студентки педколеджу Мордованець Діани.
Переможцями конкурсу стала танцювальна пара Синевич Мирослава та Васів Микола, вони отримали титул «Міс» і «Містер» гуртожитку».
Усі учасники конкурсу нагороджені призами.


Студентська рада гуртожитку

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285909