Понеділок, 18 лютого 2019, 13:24


13 лютого 2019 року відбулася профорієнтаційна екскурсія до Самбірського технікуму економіки та інформатики з учнями 9–11 класу (38 осіб) Чайковицького НВК. Заступник директора з навчально-виховної роботи Марія Сарахман розповіла учням про умови вступу, про підготовку фахівців на здобуття вищої освіти всіх рівнів акредитації на базі 9 та 11 класів за спеціальностями:

- інженерія програмного забезпечення (технік-програміст, технік із системного адміністрування, фахівець з інформаційних технологій, фахівець із комп’ютерної графіки (дизайну), фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення);

- підприємництво, торгівля та біржова діяльність (торговий агент, торговий представник, торговий брокер (маклер), організатор з постачання, збуту, державний інспектор з якості товарів та торгівлі, адміністратор торгового підприємства);

- економіка (економіст, економіст з планування, економіст зі збуту, економіст із матеріально-технічного забезпечення, технік з нормування праці, диспетчер виробництва).


Також ознайомили учнівську молодь, що навчальний заклад має розвинуту навчально-матеріальну базу: навчальний корпус з прекрасно обладнаними аудиторіями, потужний обчислюваний центр, міні-друкарню, спортзал, легкоатлетичний манеж, тенісний зал, їдальню, буфет, актовий зал, гуртожиток на 540 місць, медпункт. Слід додати, що 16 березня 2019 року о 11:00 год. день відкритих дверей у цьому закладі.

Основною метою діяльності технікуму є забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців для задоволення потреб місцевого ринку праці, культурного та духовного розвитку особистості, формування у молоді наукового світогляду і мислення.

Дякуємо викладачам Самбірського технікуму економіки та інформатики за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1280629