Вівторок, 12 березня 2019, 14:27

Нещодавно в технікумі пройшли заходи присвячені Дню безпечного Інтернету. Виховний захід, в якому прийняли участь студенти перших курсів, був націлений на створення безпечного і найкращого Інтернету, де кожен може використовувати технології відповідально, в дусі поваги, критично та творчо. Завідувач лабораторії інформаційних і комунікаційних технологій Буца О.В. акцентувала увагу присутніх на можливостях мережі Інтернет та загрозах, які він приховує. Закликала присутніх поводитися в онлайні позитивно та ввічливо, захищаючи онлайнову репутацію як власну, так і інших,

використовуючи позитивні можливості створення, залучення та поширення контенту онлайн. Було проведено опитування студентів технікуму щодо інтернет-залежності. Соціальний педагог Дудяк В.О. поінформувала студентів про кібербулінг та відповідальність за протиправні дії в інтернеті.


Викладачі технікуму стали учасниками вебінару організованого ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК №141 «ОРТ».

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248107