Вівторок, 12 березня 2019, 15:08

"Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен

спинятися на досягнутому,

бо якщо нема руху вперед,

то неминуче починається відставання".

В.О. Сухомлинський

З 18.02.2019 по 22.02.2019 в Самбірському технікумі економіки та інформатики проходив тиждень комісії розробки програмного забезпечення. Під час його організації та проведення, студенти намагалися якнайкраще представити свою роботу, досягнення, успіхи, перемоги, презентувати себе у багатьох ролях. Така робота демонструвала співдружність усіх учасників, допомагала наблизити фахові дисципліни до життя, стимулювати інтерес до їх вивчення.
Викладачі комісії взяли активну участь в організації і проведенні позааудиторних відкритих заходів. Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес студентів до вивчення фахових дисциплін, сприяли прояву ініціативи й самостійності, розкриттю індивідуальних здібностей студентів та їх талантів.
Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в технікумі.
Тиждень розпочався з конкурсу студентських презентацій на тему «Моя майбутня професія», який провів викладач Юзефович І.М.


Цілі і завдання даного конкурсу це:
-Стимулювання творчої активності студентів;
-Активізація пізнавального інтересу студентів до своєї майбутньої професії;
-Надати учасникам можливість в конкурсній формі продемонструвати свої творчі здібності;
-Виявити і заохотити авторів кращих творчих робіт.


В даному конкурсі перемогу здобув студент групи 14п Беч Дмитро.


Цього ж дня було проведено олімпіаду з інформатики. Після підрахунку балів переможцями стали:
1 місце студент групи 34п Кость Богдан
2 місце студент групи 33к Чубик Іван
3 місце студент групи 32е Мудра Юлія
Вітаємо переможців олімпіади!


У вівторок було проведено огляд індивідуальних проектів «junior developer», який показав високий рівень наших студентів. Серед індивідуальних проектів були web-сайти, флеш-анімації, відео – роботи, різноманітні програмні додатки та інші. Роботи були виконані на професійному рівні, тому визначити переможців було вкрай важко.
Також було організовано конкурс студентських газет під назвою «Перець програміста». До оформлення інформаційних газет були залучені студенти всіх курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Де вони спробували себе в ролі журналістів, дизайнерів та редакторів.


Студенти виявили творчий підхід в оформленні газет, тож кожна з них була по-своєму цікава.
Не менш насиченою і цікавою була програма наступного дня. Проведено олімпіаду з програмування для студентів відділення «Інженерія програмного забезпечення», де перемогу здобували найкращі студенти технікуму.
Вітаємо переможців олімпіади!
1 місце - Цвик Володимир, студент групи 34п
2 місце – Кобзаренко Руслан, студент групи 24п
3 місце – Бліха Володимир та Дацко Юрій, студенти групи 24п


Бажаємо переможцям олімпіад успіхів у навчанні та перемог у наступних етапах олімпіади!
Позааудиторний захід «Форум: Відкритий простір «Open IT». На сьогоднішній день у всіх на вустах обговорення перспектив і переваг роботи в ІТ-сфері. Хтось вже став досвідченим ІТ-шником, хтось тільки починає свій кар’єрний шлях, а хтось лише задався питанням: «А що ж таке цей світ ІТ?» і що важливіше «Як у нього потрапити?»
Open IT — серія заходів, що має на меті познайомити якнайбільше нас з ІТ-новинками та трендами IT-ринку та дати відповіді на найпоширеніші питання, які пов’язані з цією сферою.
На першому заході було розглянуто такі теми:
- сфера моє професійної діяльності
- кіберспорт в Україні
- штучний інтелект
- тренди в сучасному ІТ-світі
- it – бізнес
Модераторами заходу були студенти груп 34п, 44п та 45п під керівництвом викладачів І.М. Юзефовича та О.М. Петрунів.
Думаємо, що на кожному такому заході вас чекатиме не тільки корисна інформація, але й море позитивних емоцій! Тому слідкуйте за оголошеннями на сайті технікуму!
Вітанням переможців та врученням грамот завершився ще один день студентської та педагогічної майстерності циклової комісії, нагородження яких проходило у рамках проведення позааудиторного заходу «Open IT».
В останній день відбулися підсумки проведення тижня циклової комісії та відкритий захист навчальної практики з «Інструментальних засоби візуального програмування».
Шановні студенти, ми щиро вдячні Вам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів тижня циклової комісії розробки програмного забезпечення, за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!
Тиждень циклової комісії розробки програмного забезпечення закінчився, але продовжуватиметься праця викладачів і студентів, які продовжують творити і пізнавати, підтримують інтерес та бажання вчитися.

Голова циклової комісії розробки програмного забезпечення І.М. Юзефович

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248153