Середа, 13 березня 2019, 10:46

Увесь народ в Україні вшановує Генія, який став символом на всі часи – Тараса Григоровича Шевченка. В Самбірському технікуму економіки та інформатики 05.03.2019р. було проведено відкрите бінарне засідання гуртків української мови та філософії «Тарас Шевченко і сучасність» (викладачі Петруняк Л.Б., Деркач О.О.)

Студенти розповідали про життєву долю великого українського поета, читали його вірші, проаналізували філософські ідеї кобзаря. Студентами групи 21Е та 11Е було представлено мультимедійні презентації «Філософський подвиг Шевченка…»

Вони показали, що сила творчості митця повчає в тому, що він зумів серед мертвої тиші, ненависті підозри посіяти надію. Життя цієї надії починається з оспівування свободи. Вкінці заходу всі присутні вшанували пам’ять Генія виконанням «Заповіту».


Також зав. кабінетом української літератури (Мельник О.М.) було проведено засідання гуртка «О наш Кобзарю, ми йдемо до тебе за мудрістю й красою крізь віки…»

06.03. викладачами комісії мови та літератури було організовано перегляд мультимедійних презентацій, створених студентами технікуму: «Справжній Шевченко: невідоме про українського генія», а також виставку творчих робіт та найвищих досягнень викладачів комісії.


У фойє панувала атмосфера, сповнене настроями шани і любові до геніального митця, неперевершеного поета.

Поезія Тараса Григоровича і сьогодні живить патріотичні серця української молоді залишаючись еталоном нерозривності національного і загальнолюдського, пошанування національної та людської гідності.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248133