Середа, 25 вересня 2019, 14:17

Успіх підприємництва залежить від вдалої ідеї. Адже, вдало сформульована ідея, вчасно втілена в життя, може зробити успішною подальшу діяльність підприємця.

У вересні Самбірський міжнародний центр зайнятості презентував громадськості міста спільний бізнес-проект БФ “Брати Доскічі” і НУ “Львівська політехніка” - “TECH BUSINESS SCHOOL”.

На зустрічі були присутні: директор технікуму М.М.Козловський, завідувач навчально-виробничої практики - Дутко Л.П. , фахівець сприяння працевлаштуванню випускників технікуму – Затварська М.

Як зазначив засновник проекту, генеральний директор ТзДВ “Гал-Кат” Ю.Доскіч: “Я маю тверду позицію – потрібно створювати нові робочі місця на Самбірщині, Старосамбірщині, Турківщині, Сколівщині. Це дозволить людям залишатися в Україні, а не шукати кращої долі за кордоном".

В “TECH BUSINESS SCHOOL” студенти навчатимутьcя за модульною системою та матимуть змогу слухати лекції провідних вітчизняних та зарубіжних викладачів, отримувати їх консультації щодо ведення бізнесу. Після завершення навчання студенти отримають диплом магістра та сертифікати міжнародного рівня. Оплата навчання-часткова.

Проект “TECH BUSINESS SCHOOL” допоможе кожному підприємцю, та тому, хто має підприємницькі ідеї реалізувати їх у майбутньому.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1280597