Понеділок, 02 грудня 2019, 21:27

30 листопада відбувся День відкритих дверей. Формат зустрічі був наступний:

З історією технікуму, його традиціями, організацією освітнього процесу ознайомила присутніх заступник директора з навчальної роботи Марія Сарахман.


Кожну спеціальність презентували випускники технікуму, а нині фахівці в галузі IT-технологій: Андрій Петрущак, Петро Люліч, Дмитро Люліч -– програмісти IT- фірм;економічної сфери діяльності :Олена Пікуш (Палюшок) – бухгалтер приватного транспортно-експедиційного підприємства «Автотрансекспедиція», Мар`яна Дика (Герич) - молодший спеціаліст з фінансового аудиту Prisewaterhouse Coopers, Назар Міндзяк – фахівець відділу ЛОДА, Софія Касій - бухгалтер фінансової служби військової частини м. Самбір, Іван Чубик - фахівець з логістики транспортного підприємства.


Про співпрацю з нашим навчальним закладом інформували присутніх: Світлана Дутко – начальник управління економіки, депутат міської ради, голова комісії з інвестицій фінансів і планування бюджету, Оксана Фур – начальник відділу підприємництва та інвестиційної діяльності Самбірської міської ради.
Керівник благодійного фонду Андрія Лопушанського Орест Бонк та гість з республіки Польща маркетолог з туризму Mariusz Sidor окреслили перспективи нашої подальшої співпраці.
Перед зібраною аудиторією виступила волонтер Корпусу Миру США в Україні Ліндсі-Ребека Холкомб, яка працює в технікумі.
Позитивно та емоційно було сприйнято присутніми презентацію новоствореної в технікумі Студії «BUSINESS SPACE»
З умовами вступу присутніх ознайомила секретар приймальної комісії Христина Сушко.


З абітурієнтами було проведено екскурсію навчальними кабінетами та лабораторіями.
Частина абітурієнтів зареєструвалися в групу підготовчих курсів, що будуть проводитись в нашому навчальному закладі щосуботи з 1лютого 2020 року.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285851