Середа, 12 лютого 2020, 17:18

“Незважаючи на всі розмови про перенасичення ринку економістами, фахівці цієї сфери, як і раніше - затребувані. Сьогодні вони потрібні різним організаціям: від великих банків до невеликих торгових компаній, як для тих хто уже існує давно, так для тих, хто тільки розпочинає свою діяльність. Але на першому місці це - фахові знання з економіки” – зазначила заступник директора з виробництва ТОВ “Самбірський елеватор” Волошина Юлія Миколаївна.

Днями студенти групи 32-е спеціалізації “Економіка підприємства” разом з фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників Затварською М. відвідали підприємство, яке тільки починає набирати обертів - ТОВ “Самбірський елеватор”.

ТОВ “Самбірський елеватор” - це сучасний механізований комплекс, на якому встановлено новітнє обладнання провідних світових виробників.


В процесі приймання і зберігання зерна ТОВ “Самбірський елеватор” надає повний спектр послуг: проведення аналізів та лабораторних досліджень; визначення якості зерна; його зважування; первинне очищення, сушіння та вторинне очищення зернової культури; захист від шкідників, при потребі знезараження зерна; активне вентилювання, охолодження зерна; вилучення механічно пошкодженого або дрібного зерна; відвантаження автомобільним транспортом (в найближчій перспективі і залізничним), інші послуги по доведенню зерна до вимог умов контракту.


Студенти побували в адміністративному корпусі та лабораторії підприємства, яка оснащена найсучаснішим устаткуванням, приладами і високоточними засобами вимірювальної техніки. Мали нагоду прийняти участь у відборі проб зерна, автоматичним пробовідбірником «RAKORAF» лаборанти ознайомили з визначення стану зерна за допомогою інфратеку 1241.


Випускники ознайомились з виробничими потужностями зерно-очистного комплексу, з процесом сушіння та очистки зернових культур. Фахово вели бесіду з головним бухгалтером – Дем’яновською М.А. та випускниками технікуму – головним інженером Гаврилишиним Іваном та начальником відділу продаж та планування – Ковалем І., а також дізнались про розширення виробничих потужностей підприємства, що приведе до відкриття нових вакансій економічного профілю з метою майбутнього працевлаштування.


Фахівець сприяння працевлаштуванню випускників,Марія ЗАТВАРСЬКА

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285886