Понеділок, 26 листопада 2012, 10:51

 

Тиждень комісії соціально-гуманітарних дисциплін

 

3 19  по 23 листопада в технікумі проходив тиждень соціально-гуманітарних дисциплін…

В понеділок  день пройшов під гаслом «Мистецтво формує та виховує». Була представлена  виставка робіт самбірських фотографів - Квачана Андрія, Гіряка Андрія та Валентини

Надзвичайно вражаючим були роботи пані Віри Пронської, яка представила вишивку ікон. Сама Пані Віра не змогла прийти, бо в інвалідному візку, та її мистецький шлях розповідала донька Оксана. На виставці були також творчі проекти  студентів та викладачів комісії. Саме в цей день мистецтво прийшло в технікум та змогло вплинути на естетичні почуття аудиторії як студентської,так і викладацької.

В заходах комісії була представлена творча аудиторія викладача-це відкриті заняття. Саме такій захід провела Курлятович І.І. з географії.

“Шануй батька та неньку-буде тобі скрізь гладенько»-під такою назвою пройшла виховна година,яку проводила Герговська Н.Я. та група 26К. Група показувала рольову гру, яка стала предметом обговорення. Гостем заходу були студенти 28П, 21С, викладачі,батьки. Почесним гостем,котрий провів цікаву бесіду, роз’яснення заповіді “Шануй батька і матір свою, щоб тобі добре було і щоб ти довго прожив на землі”, був священик православної церкви Брийовський Микола.

А в п’ятницю,як підсумок тижня комісії, відбулась презентація-конкурс між студентами 24П,25п,28П,21С,20С,27к на найкращу мультемедійну роботу «Моя культура,моя Украйна».

Кожен с учасників отримав свою номінацію:

- « за рівнем народознавчості » - 27К, Глюдз Л.

- « за науковістю » - 20С, Гаврила О.

- « за оформленням » - 24П, Кузьо А., Ільницький Д.

- « за об’ємністю матеріалу » - 25П, Процюк О., Базалівський О.

- « за цікавістю » - 28П, Токар М., Паславський Р.

- « за знання історії » 21С, Майко І.

- « за чітко структурований виклад » 21С, Драбик Соломія та Василь

- « за оригінальністю » 21С, Буклів М., Фіголь І.

Творчі роботи студентів судили кандидат філософських наук, доцент Фляк Марія Михайлівна, голова студентської ради Яворський Віталій та провідний програміст Коваль Артур.

 

Складаю щиру подяку викладачам,студентам, програмісту Бардину В. та тим  хто долучився до тижня комісії.

Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Н.Я. Герговська.

 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284582