Четвер, 01 жовтня 2020, 10:14


З нагоди Всесвітнього дня туризму 28 вересня 2020 року в Самбірському фаховому коледжі економіки та інформаційних технологій відбулася виховна година під керівництвом куратора групи Оксана Деркач та студентами групи 11 Т спеціальності «Туризм».

У офіційній частині заходу було проведено конкурсну програму для студентів першого курсу, що включала теоретичні питання за спеціальністю і завдання, спрямовані на прояв спритності і професійної майстерності.
Студенти спеціальності «Економіка» проходили випробування на заданим маршрутом, що складався з декількох конкурсів: «Секрет рюкзака», «Прогноз погоди», «Багаття за всіма правилами», «Люб’язна зустріч» та вікторини «Юний турист».
При проведенні конкурсу, його учасники продемонстрували згуртованість, дружню підтримку, практичну вправність, хороші знання теоретичного матеріалу.

Працівник Самбірської міської ради начальник відділу підприємництва та інвестиційної діяльності управління економіки Оксана Фур привітала студентів зі святом та висловила сподівання: “З вашою допомогою та бажанням ми зможемо розвивати туристичну галузь в Самборі та в Україні”.
Заступник директора з навчальної частини Марія САРАХМАН щиро побажала гарних емоцій, приємних вражень від подорожей.

Завдяки ініціативі Марії Ладичук і Оксани Фур студенти цього року вперше навчаються на найперспективнішій спеціальності «Туризм».

І на завершення, заступник директора з виховної роботи Володимир Кульчицький, підкреслив, що подорожі - подорожами, а про рідну Батьківщину не можна забувати.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285459