П'ятниця, 16 жовтня 2020, 09:11


13 жовтня у Самбірському технікумі економіки та інформатики відбулася професійна зустріч з нашими партнерами: представниками Самбірської міської ради, ради підприємців міста та відомого у світі клубу «Роттарі». У нашому навчальному закладі вже традиційними стали підприємницькі форуми за участі студентів, викладачів та представників місцевого бізнесу. Саме на таких форумах обговорювалися різноманітні ідеї та проекти, які можна було б реалізувати у Самборі. Тож і теперішня зустріч у більш вузькому колі була присвячена розвитку співпраці між підприємцями міста та навчальним закладом.

Заступник директора з навчальної роботи Марія Сарахман окреслила перспективи подальшої співпраці колективу технікуму і органів місцевої влади щодо розробки стратегії написання проєктів та їх реалізації, а також співпраці з освітніми закладами міст-побратимів Самбора (Словаччини, Польщі, Литви).

Міський голова Юрій Гамар відзначив важливість самого написання проектів студентами та викладачами. Водночас запевнив, що готовий підтримувати ініціативи колективу технікуму, зокрема на умовах співфінансування забезпечувати частину вартості проектів, поданих на конкурс.

Голова ради підприємців Самбора Ярослав Стародуб висловив готовність представників малого та середнього бізнесу підтримувати перспективні студентські проєкти.

Перед аудиторією виступили також подружжя Дайги та Пітера Расмуссенів, членів клубу «Роттарі», знаного передусім через благочинну діяльність. У нашому ж місті вони відомі й іншими справами. Дайга займається мотиваційною тренерською діяльністю, є коучем. Пітер – керівник підприємства «Амардіко 120 Україна». Вони поділилися з викладачами технікуму досвідом своєї діяльності та розповіли про особливості підготовки кадрів саме для їхнього бізнесу. Студенти мають можливість проходити практику на згаданому підприємстві, отримати необхідний досвід.

Під час зустрічі також обговорювали актуальні підходи та проблеми у навчанні студентів, перспективи працевлаштування та потреби бізнесу.
Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286336