Понеділок, 16 листопада 2020, 14:43З 2-13 листопада Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій був online-учасником двотижневого освітнього кар’єрного проекту “Ігри Заводів” від компаній із найкращими заводами України.

Аджента була трьохрівневою. Перший рівень – 6 вебінарів від компаній, які представляти особливості етапів сучасного виробництва. Другийотримання кейсу від підприємств, на вирішення якого було надано 3 дні. Третя сходинкавизначення переможців та отримання призів.

Ми пройшли локаціями, де були представлені такі міжнародні компанії: “ABInBev/EFEST” (компанія-лідер українського пивоварного ринку); “JOIN THE IDEA” (частина міжнародної тютюнової компанії Japan Tobacco International); “Монделіс Україна” – українське підприємство, з виробництва печива, шоколаду, цукерок; “ВАТ Україна” (міжнародна тютюнова компанія); “Лантманнен Акса” – лідер на ринку України у сегменті сухих сніданків; “Imperial Tobacco”  - виробник тютюнових виробів.

Під час проєкту кожен  мав змогу поспілкуватися з представниками компаній, свої питання написати у чаті.

Без уваги не залишились питання виробничої практики і працевлаштування. Менеджери з персоналу інформували присутніх про актуальні вакансії на їхніх підприємствах, запрошували на міжнародні 18-місячні програми розвитку майбутніх бізнес-лідерів “Global Graduate”.

Для студентів коледжу, які не мали змоги бути учасниками проєкту “Ігри Заводів”, цікаву інформацію міжнародних компаній та їхні кейси будуть розміщенні в онлайн-сервісі Google Classroom “Працевлаштування”.

Фахівець сприяння

працевлаштуванню випускників,

Марія Затварська
Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289760