Середа, 26 грудня 2012, 13:48

 

24 грудня 2012 року відбулось білінгвальне заняття «Різдво крокує планетою», в якому взяли участь студенти перших курсів. Під час заняття студенти презентували традиції та звичаї святкування Різдва в Англії, Німеччині та Америці.

Після закінчення заняття викладачі іноземних  мов, Карпінець Л.Й., Курч І.В. та Шнайдер М.М. запропонували гостям відчути свято Різдва в Україні.

 

 

Новий рік, безперечно, веселе свято для всіх. Його завжди чекають, зустрічають, святкують… Але, «матірʼю всіх свят» здавна визначають Різдво. Адже за старим календарем саме воно відкривало ланцюжок дзвінких і веселих свят. Різдво – найбільше та найулюбленіше з них. У кожної людини воно виникає особливі почуття та спогади. Для більшості дорослих згадуються дні неповторного дитинства, коли з приходом свят чекали чогось казкового, надзвичайного.

Сімейний затишок, аромат мандарин та мерехтіння ліхтариків на новорічній ялинці є невідʼємними елементами новорічних та різдвяних свят. Саме такий святковий настрій створити 24 грудня студенти та викладачі Карпінець Л.Й., Шнайдер М.М., Курч І.В. бібліотекар Ляшук С.І., музичний керівник Проць Р.Й. та гості білінгвального заняття «Різдво крокує планетою».

У дружній атмосфері вони розповіли присутнім про традиції та звичаї святкування Різдва в Англії, Німеччині, Америці.

Заняття пройшло на високому професійному рівні, задоволення отримали всі глядачі від представлення творчих проектів. Всі учасники були оригінальними, привабливими, елегантними, відповідали сучасному стилю. Проведення такого заняття викликало жвавий інтерес як у студентів, так і в гостей. Такий стиль заняття значно підвищує рівень професійної підготовки кадрів, підтримує розвиток творчості, креативний підхід до майбутньої професії, мотивує студентів до навчання.

Це заняття звершилось, але попереду будуть ще різноманітні творчі проекти.

 

Успіхів вам, перемог та творчих злетів.

З Новим роком і Різдвом Христовим вітаємо:

Щастя, миру і здоровʼя бажаємо!

Хай у вашому житті

Не метуть хурделиці,

Хай у щасті і добрі

Все життя простелиться!

 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289594