Вівторок, 26 лютого 2013, 19:52

 

ЯК  ЗАВЖДИ  НА ВИСОКІЙ НОТІ .

З   18 лютого 2013 року до 26 лютого 2013 року

в Самбірському технікумі економіки та інформатики

проходила декада циклової комісії

розробки програмного забезпечення.

 

 

Програма декади заздалегідь планувалася і обговорювалася на засідання комісії і , як завжди, пройшла цікаво, була насичена  різноманітними конкурсами, олімпіадами, презентаціями студентських газет, індивідуальних студентських проектів та ін.

 

Впродовж всієї декади на перервах у фойє технікуму на плазмовому екрані демонструвалась цікава інформація про історію створення обчислювальної техніки, про навчання і будні студентів, відкриті захисти курсових проектів, фрагменти минулорічних декад.

 

19 лютого в технікум завітав «Комп’ютерний всесвіт» і презентував новинки комп’ютерної техніки. Були розіграші призів, цікава інформація.

 

 

В цей же день після занять був проведений круглий стіл за участю викладачів циклової комісії розробки програмного забезпечення, викладачів ТНЕУ:  к.т.н. доцента Шпінталя М.Я.,     к.т.н. доцента Піговського Ю.Р. та випускника технікуму 2005 року, представника 
фірми
Intel в західному регіоні Тимочка Андрія. На цьому заході студенти 3-4 курсів демонстрували свої індивідуальні проекти:  серед них були флеш-анімації, програма-калькулятор для різних  систем числення, розроблені  сайти, програми для розв’язування математичних задач, контролер з Bluetooth – керуванням та інші.

 

 

 

Особливо слід відзначити роботи студентів Возняка Ігора, Петрука Василя, Шийовича

Руслана, Андріюка Івана та  Пастернака Юрія, Герасімова Олега, Мураля Романа, Даниляка Віталія.

 

В середу 20 лютого проводилися олімпіади з  інформатики та комп’ютерної техніки для студентів 2-х курсів спеціальностей економічного напрямку та з програмування для студентів 2-4 курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Вперше пробував свої сили і студент 1-го курсу Гурський Андрій.

 

«Жартома і всерйоз» - під такою назвою проведено відкрите засідання гуртка з інформатики і комп’ютерної техніки під керівництвом зав. Лабораторією Сушко А.В. У вигляді змагань двох команд проводилися цікаві конкурси :

- Конкурс ерудитів

- Вгадай слова

- Склади пазли

- Реклама з інтернету

Журі визначило переможців. Команди нагороджені  призами – смачними тортами.

Декада комісії співпала з днем відкритих дверей, який відбувся 23 лютого. Майбутні абітурієнти переглянули цікаву презентацію спеціальності «Розробка програмного забезпечення», в якій влучно поєднувався матеріал про історію спеціальності, дисципліни, які вивчаються, про викладацький склад відділення, про ІТ технології і ярмарок професій програмістів з буднями студентів, екскурсіями тощо.

 

На виховній годині 25 лютого студенти 1-х курсів всіх спеціальностей демонстрували свої презентації на тему «Моє місто Самбір».

І на завершення декади, як завжди,  основна фішка – «Зустріч в колі друзів». Чисельно зібралися студенти відділення, призери олімпіад, конкурсів, індивідуальних проектів. На зустрічі були присутні заступник директора з навчальної роботи Сарахман М.І., заступник директора з виховної роботи Кульчицький В.Б., методист технікуму Пріць У.І. та всі викладачі комісії розробки програмного забезпечення.

Викладач фахових дисциплін програмування, викладач вищої категорії Зрем’як Н.Р., як ведуча, розповіла про формат зустрічі. В хронологічному порядку згадувалися всі заходи декади, починаючи з 18 лютого,оголошувалися призери конкурсів, олімпіад і нагороджувалися грамотами та призами. Цікавою була розповідь випускника технікуму Вихованка Миколи по створенню і обслуговуванню мереж, відеофільм випускника технікуму Печенєва Олександра про навчання в Польщі та інша цікава інформація, яка вдало перепліталася з дотепними жартами, сценками, підготовленими студентами груп 310 П і 36П під керівництвом викладача спецдисциплін Петрунів О.М.

 

В кінці зустрічі завідувач відділенням розробки програмного забезпечення Припін В.В.  подякував всім студентам і викладачам, які долучилися до організації і проведення декади комісії. Заступник директора з навчальної роботи Сарахман М.І. високо оцінила проведені  заходи декади комісії і відзначила, що циклова комісія розробки програмного забезпечення є найбільш багаточисельною  в технікумі, згуртованою, ініціативною і побажала подальших успіхів в роботі.

 

УСІ ФОТО З ДЕКАДИ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287946