Четвер, 10 березня 2011, 19:28

Вже стало традицією в Самбірському технікумі економіки та інформатики в кінці лютого - на початку березня проводити декаду комісій програмування та інформатики. Цього року декада комісії програмування була присвячена світлій пам’яті заступника директора з комп’ютеризації, викладача мов програмування  Бальовського Романа Володимировича, якому в лютому виповнилося б 55 років. Завжди усміхнений, толерантний, щирий…Такого знаємо і завжди будемо пам’ятати РОМАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА. Нам бракує його хисту, його знань та вмінь. Хай йому буде Царство Небесне.
Життя – це мандрівка. Ідеш у своїм житті крок за кроком. І якщо кожен твій крок є добрим, кожен – цікавим, то таким буде і все твоє життя.

Декада комісій програмування та інформатики протікала жваво, насичено і цікаво. Починалась вона конкурсом студентських газет. Газети всіх груп були цікавими, дотепними, яскравими. Серед них відзначили газети «Хакер»(група 45П), «Імпульс»(25П), «6 секунд»(28П) та «Юний програміст» (38П). В цей період були проведені відкриті засідання гуртків , тематичні виховні години . Цікавим і насиченим було засідання гуртка з інформатики, на якому студенти всіх перших курсів показували свої презентації «Моя група - найкраща». Особливу увагу привернула презентація групи 15П (відділення «Розробка програмного забезпечення»). Студенти не лише професійно її створили, але й у віршованій формі охарактеризували кожного викладача та студента групи.
Багато уваги на відділенні «Розробка програмного забезпечення» приділяється роботі з талановитою молоддю. Багато років поспіль студенти цього відділення займають призові місця на обласних олімпіадах з програмування, приймають участь у всеукраїнських. Складною, за словами студентів, є олімпіада, яка проходить в технікумі. Цього року вона проходила в останній день зими. За результатами олімпіади І-ше місце посів студент Манзар Сергій (група 28П), ІІ-ге Михавко Іван (25П) та ІІІ-тє – Демковський Юрій (38П).  
В наш час комп’ютеризації та новітніх технологій зовсім не легко встигати за опрацюванням нових пакетів прикладних програм. Треба сказати , що викладачі комісії програмування завжди вітають роботу студентів над творчими проектами і належним чином оцінюють їх прагнення до самовдосконалення. Завжди цікаво послухати людей, які займаються конкретним прикладним програмним забезпеченням і досягають певних результатів . На заключному заході в рамках декади комісії програмування свої проекти презентували: Мураль Роман ( група 28П, створення флеш-гри ), Бардин Володимир(45П, «Путівник по гуртожитку») та Яворський Віталій (25П, «Будинок моєї мрії»). Всі студенти, які брали активну участь в проведенні декади були відзначені подарунками та грамотами.
В комісіях програмування та інформатики підібрані кваліфіковані фахівці, панує взаєморозуміння, повага та добрі взаємовідносини. Наші побажання студентам хочемо виразити словами :

 


Вчися так, ніби маєш жити вічно, живи так, ніби маєш померти завтра. (Смайлс Семюел)
Важлива не кількість знань, а їх якість. Можна знати дуже багато, не знаючи найнеобхіднішого. (Лев Толстой)
Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Не бійтеся помилятися – бійтеся повторювати помилки. (Теодор Рузвельт)


Зрем’як Н.Р.

Переглянути фото тижня комісії програмування можна тут.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 351
Зміст : 659
Переглянути хіти змісту : 1217988